Agáta Hanychová randí s ex Týnuš Třešničkové. Ona mlží, Bisenius ukázal video

Agáta Hanychová jde po rozvodu s Jakubem Prachařem ze vztahu do vztahu. Vždy je to velká láska a obrovské plány, jenže to nevydrží déle než tři měsíce. Bohužel, ne jinak tomu bylo i s truhlářem Adamem, se kterým se rozešla před dvěma týdny. Agáta má za něj podle všeho už náhradníka. Tím by měl být expřítel influcencerky Týnuš Třešničkové Ladislav Bisenius. Údajně s ním byla i v Rakousku. Sama Agáta to popírá, on společný výlet potvrdil. A dokonce má i důk

Po posledním rozchodu Agáta Hanychová dlouho nesmutnila. Pár dnů nato totiž odjela na hory do Rakouska v doprovodu nového muže. Tím je expřítel influcencerky Týnuš Třešničkové Ladislav Bisenius.

Nasvědčují tomu i fotografie ze stejného místa, které si oba, i když s několikadenním rozestupem, dávali na Instagram. V jednom videu byl dokonce vidět i kousek Láďovy bundy. A sám Ladislav má video, na kterém je vidět Agáta (můžete ho vidět v reportáži v úvodu článku)

Modelka ovšem tvrdila, že onoho pána vlastně vůbec nezná. „Asi už je dlouho všechno zavřený a dlouho se nic neorganizuje, tak se vaří z úplné vody. Já jsem sice v Rakousku byla, byla jsem tam lyžovat, ale určitě jsem tam nebyla s tímhle pánem, kterýho já vůbec neznám a ani bych s ním nikam nejela po tom, co udělal Týnuš Třešničkové, kterou ale taky neznám,“ řekla Agáta v pořadu Showtime. Na dotaz, s kým tam tedy byla, neodpověděla: „Tak jsem tam byla,“ řekla neurčitě.

Bisenius: Byli jsme spolu, vzal jsem Agátu na vzduch

Podle informací Showtimu se ale tito dva znají už dlouho. Proč výlet Agáta popírá, nikdo neví. Možná proto, že Bisenius nemá úplně čistý trestní rejstřík a odpykal si desetiletý trest ve vězení za pašování drog. Nebo proto, že si udělala dovolenou v době, kdy například její matka kvůli covidu už dlouho neviděla manžela Martina Stropnického, který je v Izraeli a ona za ním nesmí?

Agáta tvrdí, že Ladislava nezná, on ovšem tvrdí opak. A dokonce v Showtimu ukázal společné video. Na otázku, zda byl s Agátou Hanychovou v Rakousku, odpověděl jednoduše: „Ano, byl.“ Ladislav tam má dům, a tak ji vzal na výlet, ovšem nic víc v tom prý není: „Známe se delší dobu. Napsal jsem Agátě, že si můžeme podat ruce co se týče vztahů. Tak jestli nechce na vzduch. Ale jsme kamarádi,“ řekl Bisenius v pořadu Showtime.

A proč si myslí, že Agáta zapírá? „Nedivím se jí. Ale když už je to venku, tak jsem si řekl, že nebudu lhát,“ dodal expřítel Týnuš Třešničkové.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.