Celebrity

16. února 2021 20:31

Petra Kloidová

Agáta Prachařová promluvila o drsném rozvodu: Pořád nosím snubní prsten od Jakuba

7 pádů Honzy Dědka II (20): Agáta Prachařová o rozvodu

Modelka a moderátorka Agáta Prachařová, kterou mnozí nazývali českou Paris Hilton, už na večírku nebyla pěkně dlouho. Byť to může vypadat, že řeší jen své vlasové proměny, má zcela jiné starosti. Je maminkou dvou dětí a momentálně prožívá rozvod s bývalým mužem Jakubem Prachařem. A rozhodně není v přátelském duchu. I tak ji o vzpomínky nepřipravil. Jak teď nahlíží na manželství a jak vzpomíná na svou dětskou lásku?

Agáta Prachařová má s hercem a moderátorem Jakubem Prachařem tříletou dceru Miu, dům a momentálně je pojí i rozvodové papíry. Když se tajně vzali v Mariánských Lázních v roce 2013, byl to pro většinu Čechů šok. Málokdo totiž věděl, že tyhle dva něco spojuje. Co? Agáta se svěřila v otevřené zpovědi Honzovi Dědkovi v pořadu 7 pádu Honzy Dědka.

Dětská láska přesáhla až do dospělosti

„Poznali jsme se, když Kubovi bylo dvanáct a mně devět. Byli jsme v Karlových Varech, kde jsme točili reklamu na sušenky. Tam to celé začalo. Pořád nám to ale nevycházelo, buď byl on zadaný, nebo já, pak jsme byli oba zadaní hodně vážně – a v tu chvíli jsme se dali dohromady. Ale nejde žít se svým nejlepším kamarádem. Přišli jsme na to až po osmi letech…“ přiznává Agáta, která stále ještě nosí snubní prsten i Jakubovo příjmení, přestože je už rozvedená.

„Pořád nosím snubák od Kuby. Je hezkej, ale dal mi ho až po svatbě, takže ho nosím jako dárek, ne jako snubák. A ještě pořád jsem Prachařová – už jsem sice rozvedená, ale ještě jsem nestihla přepsat papíry. A možná to ani nestihnu. Chtěla bych se vrátit ke svému dívčímu příjmení, ale mám na to půl roku oběhnout všechny ty úřady, takže kdo ví, jak se budu jmenovat. Jsem prostě Agáta, to stačí, dokud si nevezmu někoho dalšího,“ říká Agáta. Jak je vidět, na řešení příliš netlačí, ačkoliv na sociální sítě, které ji momentálně živí, často dává rozčarování z právnických tahanic v rámci rozvodu.

Co Veronika Žilková radí s rozvodem?

Agáta je známá také tím, že má se svou matkou, Veronikou Žilkovou, velice pevný vztah. Ta už se rozváděla také několikrát, ale kvůli rozvodu Agáty musela prodat rodnou chalupu, ke které měla celá rodina citový vztah. „Dřív mi máma říkala, že rozvod je kolek, který si koupíš za 600 Kč na poště. Tak to možná bylo za ní, ale jednak je ten kolek dražší a taky je to na déle. Teď mi radí, abych už si nikdy nikoho nebrala nebo budeme všichni chudí,“ směje se modelka.

Premiérové díly talkshow 7 pádů Honzy Dědka uvidí diváci televize Prima od 16. února každé úterý ve 21:35 na Primě.

Jakub Prachař bydlí zase u své mámy


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.