zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Agáta Prachařová promluvila o drsném rozvodu: Pořád nosím snubní prsten od Jakuba

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 16.02.2021
Modelka a moderátorka Agáta Prachařová, kterou mnozí nazývali českou Paris Hilton, už na večírku nebyla pěkně dlouho. Byť to může vypadat, že řeší jen své vlasové proměny, má zcela jiné starosti. Je maminkou dvou dětí a momentálně prožívá rozvod s bývalým mužem Jakubem Prachařem. A rozhodně není v přátelském duchu. I tak ji o vzpomínky nepřipravil. Jak teď nahlíží na manželství a jak vzpomíná na svou dětskou lásku?

reklama

Agáta Prachařová má s hercem a moderátorem Jakubem Prachařem tříletou dceru Miu, dům a momentálně je pojí i rozvodové papíry. Když se tajně vzali v Mariánských Lázních v roce 2013, byl to pro většinu Čechů šok. Málokdo totiž věděl, že tyhle dva něco spojuje. Co? Agáta se svěřila v otevřené zpovědi Honzovi Dědkovi v pořadu 7 pádu Honzy Dědka.

Agáta Prachařová
Autor: archiv Prima Agáta Prachařová

Dětská láska přesáhla až do dospělosti

„Poznali jsme se, když Kubovi bylo dvanáct a mně devět. Byli jsme v Karlových Varech, kde jsme točili reklamu na sušenky. Tam to celé začalo. Pořád nám to ale nevycházelo, buď byl on zadaný, nebo já, pak jsme byli oba zadaní hodně vážně – a v tu chvíli jsme se dali dohromady. Ale nejde žít se svým nejlepším kamarádem. Přišli jsme na to až po osmi letech…“ přiznává Agáta, která stále ještě nosí snubní prsten i Jakubovo příjmení, přestože je už rozvedená.

„Pořád nosím snubák od Kuby. Je hezkej, ale dal mi ho až po svatbě, takže ho nosím jako dárek, ne jako snubák. A ještě pořád jsem Prachařová – už jsem sice rozvedená, ale ještě jsem nestihla přepsat papíry. A možná to ani nestihnu. Chtěla bych se vrátit ke svému dívčímu příjmení, ale mám na to půl roku oběhnout všechny ty úřady, takže kdo ví, jak se budu jmenovat. Jsem prostě Agáta, to stačí, dokud si nevezmu někoho dalšího,“ říká Agáta. Jak je vidět, na řešení příliš netlačí, ačkoliv na sociální sítě, které ji momentálně živí, často dává rozčarování z právnických tahanic v rámci rozvodu.

Co Veronika Žilková radí s rozvodem?

Agáta je známá také tím, že má se svou matkou, Veronikou Žilkovou, velice pevný vztah. Ta už se rozváděla také několikrát, ale kvůli rozvodu Agáty musela prodat rodnou chalupu, ke které měla celá rodina citový vztah. „Dřív mi máma říkala, že rozvod je kolek, který si koupíš za 600 Kč na poště. Tak to možná bylo za ní, ale jednak je ten kolek dražší a taky je to na déle. Teď mi radí, abych už si nikdy nikoho nebrala nebo budeme všichni chudí,“ směje se modelka.

Premiérové díly talkshow 7 pádů Honzy Dědka uvidí diváci televize Prima od 16. února každé úterý ve 21:35 na Primě.

Herečka Veronika Žilková.

Veronika Žilková: Muži v Izraeli mají na starost výchovu dětí, jsou jich plné parky

Jakub Prachař bydlí zase u své mámy

Herečka Dana Batulková s dcerou Marianou Prachařovou.

Dana Batulková: Jakub bydlí zase u mě. S Marianou se hádají, na to nejsem zvyklá

 

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , Agáta Prachařová , rozvod , Jakub Prahař

reklama

Přečtěte si také

reklama