zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dana Batulková: Jakub bydlí zase u mě. S Marianou se hádají, na to nejsem zvyklá

Herečka Dana Batulková s dcerou Marianou Prachařovou.
Autor: Archiv FTV Prima / Show Jana Krause Herečka Dana Batulková s dcerou Marianou Prachařovou.
kog , Vydáno: 17.02.2021
Herečka Dana Batulková zažívá v těchto dnech něco neobvyklého. Doma má zpátky své dvě dospělé děti. Jakub se po rozvodu odstěhoval od Agáty Prachařové, Mariana sice bydlí v Praze, ale u maminky je teď poměrně často. Oba sourozenci mají konečně čas se sblížit. Jelikož je mezi nimi velký věkový rozdíl, v dětství se moc neužili. Dokonce se prý i hádají, na což není jejich máma Dana zvyklá.

reklama

Mariana i Jakub teď tráví hodně času v domě své maminky. Jakub se nedávno rozešel se svou ženou, moderátorkou Agátou Prachařovou, Mariana sice bydlí v Praze, ale u mámy Dany Batulkové je teď také poměrně často. "Nemají do čeho píchnout, tak jsou u mě,“ směje se sympatická herečka, která září i v seriálu Slunečná.

Mariana prý nikdy neměla moc příležitost bydlet se svým o jedenáct let starším bratrem, tak si to nyní užívá. „U mých dětí dochází k takovému sourozeneckému sbližování,“ prozradila  Batulková v Show Jana Krause. „Oni se občas i hádají, na což nejsem zvyklá, protože jsem to nikdy nezažila. Nikdy spolu nebyli takto pohromadě, protože když se Marianka narodila, Kuba už pomalu odcházel z domova. Takže jsem z toho strašně nervózní,“ přiznala. 

Co na sebe prozradily Dana Batulková a Mariana Prachařová?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Show Jana Krause (6) - Batulková a Prachařová

Největšími šéfy v domě jsou prý ale Daniny tři psi. „Dva psi jsem měla už vždycky, aby jim nebylo smutno, a třetího jsem takříkajíc zdědila po Kubovi, když se o něj nemohl starat,“ prozradila Dana. Ta je podle své dcery vůči psům příliš tolerantní a také je dost rozmazluje, kupříkladu když je na večer přikrývá dekou. „Němé tváře potřebují péči,“ oponuje jí máma.

Jak Dana vychází se svými dětmi? A co se v jejím životě změnilo s příchodem koronakrize? To prozradí v Show Jana Krause. Do červené pohovky usedne společně se svou dcerou, influencerkou Marianou Prachařovou. I ta možná na svou maminku lecos prozradí. A moderátora Jana Krause potěší vlastnoručně upečenými zákusky ze šlehaných bílků ve stylu Pavlova.

Premiéru Show Jana Krause uvidíte ve středu 17. února ve 21.35 na Primě. Kromě herečky Dany Batulkové a její dcery Mariany Prachařové, se v tomto dílu představí herec Jan Hájek a psychiatr a kněz Jaroslav Maxmilián Kašparů.

Agáta Prachařová se rozvádí s Jakubem Prachařem

Agáta Prachařová promluvila o drsném rozvodu: Pořád nosím snubní prsten od Jakuba

reklama

Související témata: Dana Batulková , Mariana Prachařová , Jakub Prachař , Show Jana Krause

reklama

Přečtěte si také

reklama