zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Týnuš Třešničková už popáleniny neskrývá: Mějte rádi své nedostatky, vzkazuje

Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková
Autor: profimedia Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková
Jeden nešťastný večer jí totálně změnil život. Influencerka Kristýna Třešňáková, která na sítích vystupuje pod jménem Týnuš Třešničková, před dvěma lety utrpěla při ohnivé show v Istanbulu ošklivé popáleniny na obličeji, krku a rukou. Dlouho se z toho vzpamatovávala. Nehoda jí ovšem změnila i pohled na svět.

reklama

Jedna z nejznámějších českých influencerek, kterou sleduje bezmála půl milionu fanoušků, měla svůj Instagram postavený především na kráse. Jenže pak přišel ten osudný večer, kdy ji plameny způsobily popáleniny druhého stupně na třiceti procentech těla.

Stalo se tak v září roku 2018 v Istanbulu, kde byla Týnuš na dovolené. Večer šli s přítelem do luxusní restaurace, bylo plno a tak se posadili na bar. Obsluha zřejmě chtěla na hosty zapůsobit ohňovými efekty, jenže se to zvrtlo: „Na baru byl takový žlábek, kde byla tekutina. Jeden barman ji zapálil, trochu to začalo hořet. Pak přišel druhý barman s kanystrem, přilil do žlábku jakousi tekutinu a v ten moment to vybouchlo,“ popsala po nehodě influencerka. Tragédie ji samozřejmě poznamenala, nejen fyzicky, ale hlavně psychicky. 

Vážím si maličkostí. Dřív jsem je brala jako samozřejmost

Rok strávila v turecké nemocnici, kde měla čas přemýšlet o životě. Nehoda Týnu, která doslova žila svým vzhledem, změnila od základu. Nyní už tak nelpí na povrchních záležitostech a více si váží života a maličkostí:

„Myslím si, že jsem se změnilá já a můj pohled na určitý věci. Určitě si mnohem víc vážím některých věcí, včetně maličkostí, protože vím, že rozhodně nejsou samozřejmostí. Předtím jsem je jako samozřejmost brala,“ svěřila se Týnuš v pořadu ShowTime

Zázračné hojení popálené youtuberky Týnuš Třešničkové

Zázračné hojení popálené youtuberky Týnuš Třešničkové

A čeho si váží nejvíc? „Třeba toho, že můžu jít volně ven, protože jsem byla hrozně dlouho zavřená v nemocnici, takže teď strašně ráda chodim do přírody. Vážím si toho, že můžu být s rodinou, s přáteli...“ dodala. 

Ukázat své popáleniny fanouškům na sociálních sítích jí dělalo velký problém. Na Instagramu nejprve zveřejňovala snímky, na kterých se snažila popáleniny zakrýt. Krk i obličej maskovala vrstvou make-upu. Později se odhodlala a zveřejnila video s názvem Moment, který mi změnil život. Tam velmi otevřeně popsala detaily nehody: „Vím, že vypadám trošku jinak. Měla jsem popálený celý obličej. Uhořely mi vlasy, popálený jsem měla dekolt a pas, jelikož jsem na sobě měla tenoučké tílko,“ svěřila se tehdy.

 

Motivuji lidi svou chutí do života

Na Instagramu vystupuje pořád. A i když dnes točí méně než dřív, bere svoji práci zodpovědně. Navíc se už jen nevěnuje tolik kráse, módě a kosmetice: „Chci sdělovat jinou message, než je jenom oblečení a takové povrchnější věci. Jakékoliv nedokonalost, kterou má holka nebo kluk, není nic, za co by se měl člověk stydět. Naopak ho to dělá výjimečným a měl by se tak mít rád,“ vzkazuje fanouškům

Poslední dobou se Týnuš stává, že se jí lidé na sociálních sítích svěřují: „Píšou mi holky, které mají nějakou nedokonalost, a říkají mi, že je motivuju k tomu, aby to tak nebraly a měly se rády,“ prozradila v pořadu ShowTime. Kromě dívek se na ní obrací i muži. Nejen s popáleninami, ale i ti, kteří mají jiná trápení: „Psal mi i chlapec, který je na vozíčku, že ho motivuju tím, jakou mám chuť do života.“ 

V nejhorší době se Týnuš musela vypořádat i s rozchodem. Teď už má několik měsíců nový vztah. A s partnerem je šťastná. 

Týnuš Třešničková

GALERIE Týnuš Třešničková dva roky od nehody! Jak vypadá popálená youtuberka dnes?

reklama

Související témata: popáleniny , popáleniny Týnuš Třešničkové , Týnuš Třešničková

reklama

Přečtěte si také

reklama