Sabina Laurinová má speciální důvod, proč slavit Valentýna. Neuhádnete jaký

Oslavují herci seriálu Sestřičky Valentýna?

Svátek všech zamilovaných – Valentýn – který letos připadá na neděli, nechává herečku Sabinu Laurinovou z pohledu partnerského vztahu docela klidnou. Krásná představitelka vrchní sestry Mery ze seriálu Sestřičky má ale vlastní velmi speciální důvod, proč se bude doma ten den svátek přece jen slavit.

„Ten den má svátek moje dcera Valentýna. Takže my slavit určitě budeme,“ usmívá se oblíbená herečka, kterou jsme odchytili v zákulisí ateliéru Sestřiček.

Jinak si však Sabina Laurinová svátek zamilovaných spojuje spíše s jarem. „Osobně mám s láskou a její oslavou spojený první máj. Ale… Ať si samozřejmě slaví, kdo chce, co chce, je to každého věc.“

Spousty článků na internetu zmiňují u Sabiny Laurinové „smůlu na chlapy“. Ona sama však o všech svých bývalých láskách zásadně nemluví buď vůbec, nebo moc hezky. Své dvě krásné dcery má ze vztahů s rockerem Josefem Vojtkem a zubařem Karlem Kameníkem. V minulosti tvořila také jeden z nejhezčích párů showbyznysu s hercem Michalem Dlouhým. Dnes si svoje soukromí přísně střeží.

Sledujte Sabinu Laurinovou v seriálu Sestřičky na Primě každé pondělí a středu ve 20:15.