zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sabina Laurinová má speciální důvod, proč slavit Valentýna. Neuhádnete jaký

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jana Divišová, Jakub Štěpán , Vydáno: 14.02.2021
Svátek všech zamilovaných – Valentýn – který letos připadá na neděli, nechává herečku Sabinu Laurinovou z pohledu partnerského vztahu docela klidnou. Krásná představitelka vrchní sestry Mery ze seriálu Sestřičky má ale vlastní velmi speciální důvod, proč se bude doma ten den svátek přece jen slavit.

reklama

„Ten den má svátek moje dcera Valentýna. Takže my slavit určitě budeme,“ usmívá se oblíbená herečka, kterou jsme odchytili v zákulisí ateliéru Sestřiček. 

Jinak si však Sabina Laurinová svátek zamilovaných spojuje spíše s jarem. „Osobně mám s láskou a její oslavou spojený první máj. Ale… Ať si samozřejmě slaví, kdo chce, co chce, je to každého věc.“

Spousty článků na internetu zmiňují u Sabiny Laurinové „smůlu na chlapy“. Ona sama však o všech svých bývalých láskách zásadně nemluví buď vůbec, nebo moc hezky. Své dvě krásné dcery má ze vztahů s rockerem Josefem Vojtkem a zubařem Karlem Kameníkem. V minulosti tvořila také jeden z nejhezčích párů showbyznysu s hercem Michalem Dlouhým. Dnes si svoje soukromí přísně střeží.

Sledujte Sabinu Laurinovou v seriálu Sestřičky na Primě každé pondělí a středu ve 20:15.

reklama

Související témata: Sestřičky , sestřičky online , den svatého valentýna , Sabina Laurinová , zajímavosti ze zákulisí

reklama

Přečtěte si také

reklama