Celebrity

25. září 2021 05:55

Zuzana Schneidewind

Lenka Kořínková: Nevařím, nedělám domácí práce a nemám nábytek. Proč?

Lenka Kořínková si nenechá do ničeho mluvit. Dál striktně dělí stravu, i když odborníci už dávno tuto metodu označují za dietní mýtus, polévku pije a nic ji nebaví. Nevěříte takové proměně té slavné blondýnky s kočičíma očima, jemnými rysy a širokým úsměvem?

Podivné aktuální rozpoložení předvedla Lenka Kořínková v pořadu Prostřeno! V něm se jejího hodnocení zalekla například Linda, známější jako DJ Ladida. U ní chtěla Lenka pít krémovou polévku z talíře, prý pro to, že se tekutou stravu naučila takto konzumovat v Asii a „jde o úplně jinej dotek jídla“.

Dnes už spíše bývalou herečku Lenku Kořínkovou není nutné dlouze představovat. Už dávno to nená žádná holka z porcelánu. Kromě její slibně rozjeté herecké kariéry, která započala na počátku 70. let, ji po porevolučním návratu z emigrace z Austrálie proslavilo propagování „kytičkových a zvířátkových dnů“, několik knih o dělené stravě, ale také zápas s alkoholem. Vyhraný.

Proč Lenka Kořínková dělí stravu? To vysvětluje ve videu:

Přístup Lenky ke všemu vystihuje její oblíbené slovo „alternativní“. Vedle stravování považuje za alternativní také svůj styl vyučování angličtiny, které ji dnes živí, a stejně tak by se dalo popsat i její bydlení či oblékání.

Podobné články

Lenka se například hostům Prostřeno! svěřila, že důvodem, proč je nepřivítala u sebe doma, je její kočovný způsob života, kvůli kterému se rozhodla nemít stálý domov. Všechny své osobní věci má neustále sbalené do několika kufrů, a to jí dovoluje se stěhovat, kdy se jí jen zachce.

Nejnovější díly pořadu Prostřeno! sledujte každý všední den odpoledne na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.