zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sociální sítě jsou zlo! Tyto hvězdy na Instagramu nehledejte. Jaké mají důvody?

Už takhle mají málo soukromí, tak proč ho ještě ventilovat? To je důvod, proč některé známé tváře nemají sociální sítě. Možná vás překvapí, kolik celebrit se tohoto privilegia zřeklo a žijí bez účtů na Instagramu. Ať už je zatím osobní přesvědčení, kariérní taktika nebo nenávist k technologiím, musí se jim nechat, že to chce dávku odvahy a pevné vůle.

reklama

Jennifer Lawrence: Neumím napsat ani email

Herečka známá z filmů Terapie láskou nebo Hunger Games, Jennifer Lawrence, nemá žádné sociální sítě. Nenajdete ji na Twitteru, Instagramu ani Facebooku, poku ano, tak profil není její. „Myšlenka Twitteru je pro mě nemyslitelná, neumím ani dobře napsat email. Ani s telefonem to moc neumím,“ svěřila se třicetiletá kráska v rozhovoru pro BBC Radio1.

Bradley Cooper a Emily Blunt: Lidé nám postavy musí věřit

Známým odpůrcem sociálních sítí je i herec Bradley Cooper, se kterým se Jennifer několikrát potkala na plátně. Tomu naopak vadí, že na sociálních sítích toho o sobě člověk hodně prozradí. Myslí si, že by mu pak diváci jeho role nevěřili, kdyby věděli moc o jeho reálné osobě.

Bradley Cooper a Jennifer Lawrenceová
Autor: profimedia.cz Bradley Cooper a Jennifer Lawrenceová

Podobný názor sdílí Emily Blunt: „Mou prací je přesvědčovat lidi, že jsem někým jiným, proč bych o sobě měla prozrazovat detaily?“ vznesla dotaz pro online deník Vulture. Dodala, že je ráda, když si vzpomene, že má odepsat na klasickou zprávu.

Scarlett Johansson a Kate Winslet: Odpor k sociálním sítím

Black Widow alias Scarlett Johansson je další kráskou, která sociálním sítím nepropadla. Není typ člověka, který by potřeboval sdílet svou snídani nebo večeři. To hvězda Titanicu Kate Winslet ve virtuálním světě vidí jiný problém. „Sociální média mají obrovský dopad na sebevědomí mladých žen, protože vše, co dělají je s jedním záměrem, zalíbit se. To má za následek například poruchy přijmu potravy a z toho se mi vaří krev. Proto v našem době sociální sítě nemáme,“ řekla herečka v rozhovoru pro Sunday Times.

Kate Winsletová
Autor: profimedia.cz Kate Winsletová

Brad Pitt a Angelina Jolieová: Stará škola

Krasavec Brad Pitt také patří k těm, komu virtuální svět moc nevoní. Pro online deník The E! řekl, že se nikdy nestane, aby si založil sociální sítě. Pak ale prohlásil: „Nikdy říkat nikdy" a tak trochu se z toho vykroutil. Jeho momentální partnerkou by měla být sedmadvacetiletá polská modelka Nicole Poturalski a ta má instagramový svět naopak hodně v oblibě.

Bývalá Bradova manželka Angelina Jolie nazvala v časopise People sociální sítě doslova „děsivým novým světem“. Považuje se za starou školu a dokonce přiznala, že najala lidi na monitorování obsahu sítí svých dětí.

Angelina Jolieová
Autor: profimedia.cz Angelina Jolieová

Daniel Radcliffe a Ema Stone: Zbytečná pozornost navíc

Představitel Harryho Pottera také nemá účet na sociálních sítích. A  důvod vysvětlil velmi rozumně: „Sociální sítě nemám a můj život je jednodušší. Když sdílíte každý svůj krok a pak tvrdíte, že chcete soukromí, nikdo vás nemůže brát vážně,“ řekl Daniel pro Sky News!

„Pokud lidé zvládají takovou míru mediální pozornosti, klobouk dolů. Pro mě by sociální média nebyla pozitivním přínosem,“ pronesla na jejich adresu pro americkou Elle i herečka Ema Stone.

Daniel Radcliffe
Autor: profimedia.cz Daniel Radcliffe

Kristen Stewart: Sítě jsou otrava

Hvězda „Stmívání" Kristen Stewartová je otrávená. Podle ní si každý může koupit foťák a být paparazzi, každý si může stáhnout Twitter a být informátor. „Je to tak otravné,“ vyjádřila svůj názor v rozhovoru pro Flaut. A dodala: „Je to jako kdybyste bez ohledů šlapali po životě někoho jiného.“

Mezi další hvězdy můžeme zařadit Sandru Bullock, Mary-Kate a Ashley Osenovy, Jennifer Garner, Rachel McAdams či Keiru Knightley.

Sítím se vyhýbají i české a slovenské hvězdy: Roden, Chýlková či Banášová

V českém showbyznysu se sítím vyhýbají například Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Slovenka Adéla Banášová. „Někdo říká, že nesnáším sociální sítě, a proto nemám Facebook ani Instagram, ale tak to není. Vše má svá pozitiva a využití. Já spíš nevím, jestli bych s tím dokázala nakládat tak, abych nepodlehla neustálému sledování nějakých lajků, kolik mám fanoušků, a jestli mě lidé mají dost rádi,“ svěřila se Radiožurnálu Banášová.

reklama

Související témata: celebrity , sociální síě , Bradley Cooper , Angelina Jolie , Kate Winslet , Jennifer Garner , Daniel Radcliffe , Jennifer Lawrence , Scarlett Johanson , Ema Stone , Emily Blunt

reklama

Přečtěte si také

reklama