Celebrity

1. března 2021 06:00

Petra Kloidová

Susan Sarandon v 74 letech randí zásadně se zajíčky: Mají něco, co starším mužům chybí

Herečka Susan Sarandon je známá svými netradičními názory. Udělala ovšem jednu věc. Zcela vypustila strach z toho, co si o ní lidé pomyslí a to jí dalo obrovskou svobodu. A konečně si, po více jak dvacetiletém manželství, může dělat, co sama uzná za vhodné. Herečka se nedávno svěřila, proč jí imponují muži, kteří jsou o více jak třicet let mladší.

Susan Sarandon si vždy dělala, co chtěla a rozhodně není ten typ, který by měl po náročném rozvodu pocit, že v jejím věku už nemá smysl začínat něco nového. Kouzlo, kterým herečka ve svých letech oplývá, ji už několikrát vehnalo do náruče mnohem mladších mužů. Na to, že svobodomyslné ženy společnost moc nemusí, ale naráží i ona sama.

Po rozvodu jen mladí muži

Susan Sarandon v roce 2010 ukončila třiadvacetileté manželství s Timem Robinsem, se kterým má dva dospělé syny. Těsně po rozvodu započala vztah se scenáristou Jonathanem Bricklinem, jenž je o jednatřicet let mladší než ona. Jejich partnerství začalo pár měsíců po rozvodu Sarandon, kdy s mladíkem odjela na trek do hor v Chille. Pár se sice po pěti letech rozešel, ale Susan Sarandon se už mladších mužů nepustila. Má k tomu poměrně jasné a logické odůvodnění, přitahují ji muži, kteří jsou dobrodružní a zvídaví.

„Myslím si, že mám ráda muže, kteří pořád hledají, zajímají se o svět a ptají se. Je o dost jednodušší najít takové muže mezi mladšími,“ říká hvězda filmu Thelma a Louise. „Je opravdu hodně těžké najít partnera, který takovým charakterem oplývá a je pro mě ‚věkově vhodnější‘, jak mě okolí neustále rádo upomíná,“ říká Sarandon.

Pro australský Stellar magazín dál dovysvětlila, že starší muži už mají potřebu chránit sami sebe a chtějí stabilitu. Stabilita je ale něco, co filmová hvězda nevyhledává ani po sedmdesátce.

„Proto mě přitahují lidé, kteří nějakým způsobem pracují v umění. Nemusí to být herci, ale líbí se mi muži, kteří mají touhu něco tvořit,“ prozradila herečka. V roce 2014 se pro anglický magazín Hello! nechala slyšet, že pokud je člověk zamilovaný, neřeší pohlaví, věk ani rasu.

Sdílejte článek
Štítky rozvod herec Susan Sarandonová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.