zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tereza Kostková chtěla nafotit Zacha, Vojtka, Kubařovou a další. Proč se jí to nepovedlo?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 03.12.2021
Tereza Kostková coby Lucie v seriálu Hvězdy nad hlavou léčí zvířata a občas i lidské duše. K tomu má ještě zajímavý koníček v podobě fotografování. Stejně na tom je také samotná herečka, které fotoaparát rozhodně není cizí a může se pochlubit i nějakou tou výstavou. Při natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou bohužel neměla šanci svůj talent prokázat. Věříme ale, že vás i přesto bude exkluzivní fotogalerie nabitá vzpomínkami ze seriálových Poběžovic bavit.

reklama

V seriálu Hvězdy nad hlavou dostane Lucie v podání Terezy Kostkové zakázku, aby zachytila život na vesnici do jedné fotografické soutěže. A tak vezme foťák do ruky a vzniká jedna momentka za druhou.

Prohlédněte si fotogalerii, která vám připomene příběhy z Hvězd nad hlavou:

 

Přestože je sama herečka vášnivou fotografkou, její um v televizi neuvidíme, bohužel. „Dostala jsem foťák a dělala, že fotím. Až v polovině natáčení mi došlo a velmi mě mrzelo, že jsem celou dobu jen dělala, že fotím. Nebyl tam film, ale říkala jsem si, že mohly vzniknout moc krásné fotky. Ráda fotím a hodně by mě to bavilo,“ ohlíží se zpět za seriálem hlavní hrdinka.

Tereza Kostková v seriálu Hvězdy nad hlavou.
Autor: FTV Prima Tereza Kostková v seriálu Hvězdy nad hlavou.

Co mrzí Terezu Kostkovou?

„Mít takové fotky by bylo krásné a bylo mi to líto. Co se týká výstavy, kterou Lucie v seriálu má, tam nenajdete ani jednu mou fotku. Fotky byly nafoceny pro účely seriálu. Měly určitý styl, atmosféru, což já bych už nezvládla. Natáčení bylo náročné – a ještě do toho fotit speciální fotky? To nejde,“ přiznává Tereza Kostková, která ale nakonec pár fotek z placu ulovila. „Roman Zach alias Honza mi dá zrcadlovku, se kterou fotím, a na tu pár snímků vzniklo. Popravdě – já jsem nepočítala s tím, že bych něco fotila, ale těšilo mě, že mi byl koníček Lucie tak blízký,“ přiznává herečka, která si svoje fotky doma nevystavuje.

„Těší mě, že jsem jako amatér měla tři výstavy. Několik fotek mi zůstalo na půdě a já je občas někomu dávám jako dárek. Když se to tedy hodí,“ prozrazuje Tereza, co se s jejím dílem pak děje. „Nemám potřebu mít vystavené svoje fotky. Doma mi visí jen jedna, na které je syn Tonda. Má krásnou atmosféru, jeho výraz je kouzelný. Taky rodiče mají pár mých fotek. Tatínek mého manžela má jednu krajinku, kterou dostal k Vánocům.“ Jinak ale prý s takovými dárky herečka šetří.

Příběhy Lucie (Tereza Kostková), Honzy (Roman Vojtek) a všech dalších z Poběžovic sledujte v seriálu Hvězdy nad hlavou, jehož další epizodu vysílá Prima v pondělí ve 20:15. Celý seriál si můžete připomenout on-line zcela zdarma v archivu iPrima:

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , FTV Prima , seriál hvězdy nad hlavou , hvězdy nad hlavou online , fotogalerie

reklama

Přečtěte si také

reklama