Celebrity

23. prosince 2021 04:33

Karolína Oehmová

Vánoční tradice u Míši Tomešové: Dárky si nedáváme, nechceme být se stresu

Michaela Tomešová o Vánocích

V rodině Míši Tomešové se dárku na Vánoce nedočkáte! Nedávají se v ní. Míša totiž myslela, že Ježíškovi nemusí vůbec pomáhat a všechno obstará sám. Ona totiž naopak obstarává vánoční tradice. Poslechněte si ji v našem uvolněném rozhovoru.

Vánoce už doslova klepou na dveře a každý bychom už měli mít nějaký ten dárek, abychom měli poslední dny klid. Herečka Míša Tomešová, kterou jste si oblíbili také jako sestřičku Barču ze seriálu Sestřičky, ale zjevně bude ve stresu. Buď si z nás dělala srandu, nebo prostě do teď netušila, že bude muset Ježíškovi pomoct a nějaké ty dárky koupit. „Já myslela, že dárky nosí Ježíšek, kdo jiný by je měl kupovat než on?,“ diví se Tomešová a pak prozrazuje, že si u nich v rodině dospělí dárky nedávají, protože nechtějí být ve stresu. Děti si ale můžou oddychnout, ty totiž dostanou každý tři.

Jaké tradice dodržují?

Vánoční tradice se ale u Tomešů dodržují. Každý rok poctivě rozkrajují jablíčko, lijí olovo a než se Míša vdala, dokonce i házela pantoflem. Co se týče štědrovečerní večeře, tak ta je také tradiční. Řízek a bramborový salát na vánoční tabuli nesmí samozřejmě chybět.

Poslední den v roce je pracovní

Silvestrovské oslavy mají manželé Tomešovi pracovní. Každoročně totiž hrají poslední den v roce v divadle. Jenže stejně jako minulý rok, tak i letos nás stále sužuje pandemie, a tak vlastně nikdo neví, jak to nakonec všechno bude. „Ten největší dárek pro nás bude, když na Silvestra budeme moct hrát divadlo,“ přeje si Tomešová.

Míšu Tomešovou můžete vidět v novém seriálu ZOO, tak se nezapomeňte dívat už 13. ledna na Primu!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.