zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zábava na léto: Hledejte po Česku kamínky malované hvězdami televize Prima

Zuzana Ostrá , Vydáno: 28.06.2021
Televize Prima pro vás připravila dobrodružnou zábavu pro letní prázdninové dny. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemní procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den, tedy období, kdy bude celá akce probíhat.

reklama

Pomalované kamínky budou schovány na různých místech po celé republice a indicie k místům, kde kamínky hledat odvysílá Prima v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH. Tak hurá do hledání!

Kamínkování je u nás velmi populárním trendem posledních měsíců. Pomalované kamínky, které vznikaly v budově zpravodajství televize Prima a také v ateliérech Slunečné, budou rozmístěny na různých místech po celé České republice. Pokud takový kamínek najdete, můžete ho převézt na místo jiné a umožnit dalším dobrodruhům, aby si užili jeho hledání, pokud by však pro vás jeho nález hodně znamenal, můžete si ho ponechat.

Hledejte kamínky malované oblíbenými hvězdami televize Prima.
Autor: FTV Prima Hledejte kamínky malované oblíbenými hvězdami televize Prima.

Prima hvězdy pomalovaly kamínky

Kamínky pro vás pomalovali například Karel Voříšek, Roman Šebrle, Eva Perkausová, Markéta Fialová, Petr Vágner, Eva Decastelo a mnoho dalších. Pro některé z nich bylo malování velkou výzvou. „Já se omlouvám přiznat, že mám za sebou šest let umělecké lidové školy a takhle to dopadlo,“ svěřila se těsně po malování svého kamínku herečka Eva Decastelo. Další, jako například Tereza Tománková, moderátorka Partie, to zvládli levou zadní. „Já jsem si namalovala vážky, protože je miluju, je to takové moje zvířecí alter ego a jsou pro mě symbolem léta,“ prozradila o tom, co na svém kamínku vytvořila.

Hledejte #primakaminky 

S nápadem přišla Karolína Hošek, reportérka CNN Prima News, a zaujala jím celou redakci. „Asi před měsícem jsme o kamínkování odvysílali reportáž a diváci nám svými nadšenými ohlasy doslova vyřadili z provozu redakční emailovou schránku. A jelikož vím, že hodně lidí bude trávit prázdniny v Česku, napadlo mě to spojit. Myslím, že většina z nás v dětství milovala různé táborové pátrací hry a bojovky a zároveň jsem chtěla diváky po ne úplně pozitivním covidovém roce potěšit něčím, co bude jednoduše zábavné a umožní vypnout od každodenních starostí. Já sama jsem v kamínkování poměrně nováček, převážně na ně maluju dinosaury, které vyžaduje můj dvouletý syn,“ vysvětluje Karolína Hošek.

S nápadem přišla Karolína Hošek, reportérka CNN Prima News.
Autor: FTV Prima S nápadem přišla Karolína Hošek, reportérka CNN Prima News.

Věříme, že vás metoda kamínkování bude bavit stejně tak, jako bavila Prima hvězdy, a užijete si s ní přes léto spoustu zábavy. Budeme rádi, když se o své nálezy podělíte na Facebooku a Instagramu s hashtagem #primakaminky.

Krásné léto!

Malované putovní kamínky

Malované putovní kamínky dělají radost dětem i dospělým. Už vás tahle mánie také postihla?

reklama

Související témata: #primakamínky , kamínkování , prima zábava , známé tváře , televize Prima , Karel Voříšek , Roman Šebrle , Eva Perkausová , Markéta Fialová , Petr Vágner , Eva Decastelo

reklama

Přečtěte si také

reklama