Zdeňka Pohlreicha a jeho životní lásku svedla dohromady bramborová kaše

První večeře (2) - upoutávka

Zatímco v pořadu Ano, šéfe! působí jako nemilosrdný kat, v soukromém životě je Zdeněk Pohlreich velmi romantická, citlivá duše. Jeho lovestory, kterou prožívá se svou druhou manželkou, o patnáct let mladší Zdeňkou, je jako vystřižená z růžové knihovny. Ti dva jsou si prostě souzení. 

Poprvé se poznali v osmdesátých letech, nikoliv v Čechách, ale v Austrálii. Zdeněk, který byl v té době ženatý, tam pobýval krátce v emigraci a tehdy devatenáctiletá Zdeňka reprezentovala národní tým na mistrovství světa v softballu. „Na jednom večírku to tam mezi námi zajiskřilo,“ zavzpomínala s úsměvem Zdeňka. Krátký románek skončil po dvou měsících jejím odjezdem. „Tím letadlem, který jsem odlétala, přiletěla jeho manželka. Rozloučili jsme se den předem a najednou jsem ho uviděla na letišti. Ptala jsem se ho, co tady dělá a on, že jde pro manželku,“ přiblížila Zdeňka.

Tím se jejich cesty načas rozešly. Pohlreich se ozval až po třech letech, kdy se po revoluci od protinožců vrátil domů. „Stál před mým domem v Praze, ale já už tehdy žila s přítelem, kterého jsem si vzala za muže, a narodili se nám dva synové. Takže jsme se jen pozdravili, vyměnili telefonní čísla a tím to skončilo,“ uvedla Zdeňka.

Nakonec je k sobě přivedla náhoda. Přišla ji navštívit kamarádka a zkritizovala její bramborovou kaši. Poradila jí, aby to dělala stejně jako ten plešoun v televizi, z pořadu Ano, šéfe! Protože Zdeňka neměla tušení, o koho se jedná, musela si ho najít na internetu. Tam zjistila, že se jedná o muže, s kterým se před mnoha lety sblížila v Austrálii. „Ona mu pak bez mého vědomí napsala mail, že bychom si všichni tři mohli dát u něho v restauraci drink. Ozval se okamžitě a chtěl moje telefonní číslo. No a bylo to,“ prozradila s úsměvem.

Na muže, který si díky televizním obrazovkám vysloužil image drsňáka a platí za postrach všech restaurací, nedá dopustit. Před deseti lety se vzali, svatbu měli u Bodamského jezera. „Zdeněk je úžasný, fantastický člověk, přála bych ho každý ženský. Tedy v tom smyslu, jak je pozorný, neskutečný gentleman. Miluji ho celým svým srdcem. Můžu mu cokoliv říct, s čímkoliv se svěřit. Všechno pochopí, toleruje, a navíc mi pomáhá. Zázrak prostě,“ líčí dnes už paní Pohlreichová.

Rakovina jejich vztah ještě více posílila

Čtyři roky po svatbě však museli překonat velmi těžké období, kdy Zdeňka onemocněla zákeřnou rakovinu prsu. Po celou dobu léčby jí byl Zdeněk obrovskou oporou. Naštěstí všechno dobře dopadlo a po roce mohla prohlásit, že nad nemocí vyhrála a plně se uzdravila. „Já jsem vlastně tu nemoc pochopila. Ono je to o tom, že vám nemoc něco říká. A pokud nemocný člověk pochopí, proč onemocněl, a následně se změní, uzdraví se. Našla jsem obrovskou lásku k životu, k lidem, ke zvířatům. Otočila jsem se zpět k přírodě. Začala jsem jinak uvažovat a miluji sebe, rodinu a všechno okolo sebe. Předtím jsem žila ve strachu a měla jsem neustále negativní myšlenky,“ svěřila se Zdeňka.

Nyní Zdeněk Pohlreich hostí ve své restauraci Divinis nezadané dvojice, které hledají lásku.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.