Celebrity

4. prosince 2021 05:56

redakce Prima Zoom

Ze Slunce, seno bude muzikál! Helenu Růžičkovou nahradí Iva Pazderková

Slunce, seno, jahody jako muzikál

Kultovní komedie Zdeňka Trošky, kterou následovaly dva další díly, se dočká divadelního zpracování, za kterým stojí Ondřej Gregor Brzobohatý. Inspiroval se muzikály na Broadwayi, které často převádějí filmy na divadelní prkna.

Příští léto by měly sál Hudebního divadla Karlín rozesmát nesmrtelné hlášky z populární komedie. Na pódiu diváci uvidí oblíbené postavy včetně nejvýraznější Škopkové. Tu si v původním filmu zahrála Helena Růžičková. Na divadle se ale role ujmou herečky, které postavou ráznou venkovanku opravdu nepřipomínají.

Kdo bude Škopková?

Iva Pazderková a Adéla Gondíková se vžijí do legendární postavy, která stahuje králíky, loví slepičáky v peřinách a pro facku nejde daleko. „Když mi to nabídli, tak jsem se nejdřív hrozně smála. Pak jsem se začala bát, je to pro mě ale velká výzva a já mám výzvy ráda,“ říká Iva Pazderková.

„95 procent veškerých muzikálů na Broadwayi jsou adaptace kultovních filmů,“ vysvětluje Ondřej Gregor Brzobohatý, proč se do projektu pustil. Když se vracel z New Yorku, napadlo ho, že by mohl najít oblíbený český film a udělat z něj muzikál. Nakonec sáhl po Troškově komedii, protože, jak říká, ji všichni známe a máme ji rádi. Autoři slibují, že se návštěvníci dočkají vtipů a hlášek, které baví už několik generací.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.