zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Krutý osud princezny z pohádky Nebojsa: Zažila domácí násilí! Manžel ji napadl nožem

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Laštovka , Vydáno: 03.06.2021
Slovenskou herečku Zuzanu Skopálovou nejvíce proslavila role zakleté princezny v pohádce Nebojsa. Pohádkový život ovšem zdaleka neměla. Dokonce zažila domácí násilí.

reklama

První manželství, ze kterého měla dceru Zuzanu, se rozpadlo už po pár letech. A štěstí nenašla ani v tom druhém, když se provdala za kolegu, o dvanáct let staršího herce Štefana Kožku. Narodila se jim holčička Rebecca, k rodinné idylce však měli daleko. Kožka holdoval alkoholu a soužití s ním pod jednou střechou se stalo doslova peklem. Vše vygradovalo tím, že na ni a její dceru Zuzanu z prvního manželství vytáhl nůž a napadl je. Skončil v policejní cele a byl obviněn z týrání dvou žen. 

Zuzana Skopálová jako princezna v pohádce Nebojsa.
Autor: Bonton / Profimedia Zuzana Skopálová jako princezna v pohádce Nebojsa.

I přesto všechno mu Skopálová dokázala odpustit a dala druhou šanci. Vydržela to ještě dva roky, pak už nad ním ale definitivně zlomila hůl. Sbalila kufry i dcery a podala žádost o rozvod. „Ten vztah jsem si pěstovala jako květinku. Udělat konečné rozhodnutí bylo velmi těžké. Těch bezesných nocí... Pořád jsem o tom přemýšlela, učinit ten poslední krok jsem dlouho nedokázala. Když už jsem se pak odhodlala, spadlo to ze mě. Cítila jsem, že dělám správnou věc. Už to dál nešlo. Nezvládla bych to,“ svěřila se Zuzana. 

Před rokem její exmanžel za dramatických okolností zemřel. Onemocněl koronavirem a těsně před smrtí stačil ještě natočit krátké video, kde popsal svůj vážný zdravotní stav, v němž si vytrpěl tolik bolesti, že prosil Boha, aby ho vzal z tohoto světa. Bylo mu šestašedesát let. „Vzpomínám jenom na to dobré, co jsme spolu prožili,“ sdělila po jeho nečekaném ochodu na věčnost Skopálová.

Herectví už se nevěnuje. Vystřídala řadu profesí. Pracovala například v cestovním ruchu a když kvůli pandemii přišla o práci, uplatnění našla v bance. 

Pohádku Nebojsa uvidíte ve čtvrtek od 20:00 na Prima MAX nebo v pátek ve 22:05 na TV Prima.

 

reklama

Související témata: Nebojsa , pohádka , Zuzana Skopálová , domácí násilí , česká pohádka online

reklama

Přečtěte si také

reklama