Celebrity

3. června 2021 05:59

Gabriela Kolinová

Krutý osud princezny z pohádky Nebojsa: Zažila domácí násilí! Manžel ji napadl nožem

Nebojsa - upoutávka

Slovenskou herečku Zuzanu Skopálovou nejvíce proslavila role zakleté princezny v pohádce Nebojsa. Pohádkový život ovšem zdaleka neměla. Dokonce zažila domácí násilí.

První manželství, ze kterého měla dceru Zuzanu, se rozpadlo už po pár letech. A štěstí nenašla ani v tom druhém, když se provdala za kolegu, o dvanáct let staršího herce Štefana Kožku. Narodila se jim holčička Rebecca, k rodinné idylce však měli daleko. Kožka holdoval alkoholu a soužití s ním pod jednou střechou se stalo doslova peklem. Vše vygradovalo tím, že na ni a její dceru Zuzanu z prvního manželství vytáhl nůž a napadl je. Skončil v policejní cele a byl obviněn z týrání dvou žen.

I přesto všechno mu Skopálová dokázala odpustit a dala druhou šanci. Vydržela to ještě dva roky, pak už nad ním ale definitivně zlomila hůl. Sbalila kufry i dcery a podala žádost o rozvod. „Ten vztah jsem si pěstovala jako květinku. Udělat konečné rozhodnutí bylo velmi těžké. Těch bezesných nocí... Pořád jsem o tom přemýšlela, učinit ten poslední krok jsem dlouho nedokázala. Když už jsem se pak odhodlala, spadlo to ze mě. Cítila jsem, že dělám správnou věc. Už to dál nešlo. Nezvládla bych to,“ svěřila se Zuzana.

Před rokem její exmanžel za dramatických okolností zemřel. Onemocněl koronavirem a těsně před smrtí stačil ještě natočit krátké video, kde popsal svůj vážný zdravotní stav, v němž si vytrpěl tolik bolesti, že prosil Boha, aby ho vzal z tohoto světa. Bylo mu šestašedesát let. „Vzpomínám jenom na to dobré, co jsme spolu prožili,“ sdělila po jeho nečekaném ochodu na věčnost Skopálová.

Herectví už se nevěnuje. Vystřídala řadu profesí. Pracovala například v cestovním ruchu a když kvůli pandemii přišla o práci, uplatnění našla v bance.

Pohádku Nebojsa uvidíte ve čtvrtek od 20:00 na Prima MAX nebo v pátek ve 22:05 na TV Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.