Brňák Olin se vrací k Černým vdovám. Ty se málem prořeknou!

Seriál Černé vdovy můžete sledovat na Primě ve 20.15 každou neděli, ale pokud už se nemůžete dočkat, můžete se na následující díl podívat online s předstihem díky nové službě iPrima Videopůjčovna.

Nová služba iPrima Videopůjčovna vám poskytne jeden celý díl s týdenním předstihem za pouhých 29 korun. Nebo se koukejte na celý díl Černých vdov v televizi tuto neděli ve 20.15. na Primě.

CO JE IPRIMA VIDEOPŮJČOVNA?

SLEDUJTE DÍLY SERIÁLU ČERNÉ VDOVY S PŘEDSTIHEM

Na místo činu, tedy spíš do domova Renaty, se vrací kriminalista Olin z Brna. Zjistil, že její manžel se věnoval podivným obchodům ve své firmě. Detaily výpovědí všech třech kamarádek mu tak mají objasnit pár nejasností ve vyšetřování. Olin jasně oznamuje, že hledá pachatele, na nešťastnou náhodu už žádná z nich spoléhat nemůže.

Teprve v tento moment začíná mladým vdovám pořádný stres, jelikož v pračce perou špinavé peníze a na dveře jim klepe vyšetřovací forenzní tým policie připravený na detailní domovní prohlídku.

Podívejte se na ukázku z 2. dílu seriálu Černé vdovy:

Pokud chcete, tak si tento díl můžete pustit s předstihem.

SLEDUJTE ČERNÉ VDOVY V IPRIMA VIDEOPŮJČOVNĚ. Nebo se na celý díl podívejte už tuto neděli na Primě ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.