Černá vdova Veronika má nového spolubydlícího. Nemyje se a vydírá ji. Podívejte se na video!

2. díl seriálu Černé vdovy uvidíte na Primě už ve 20.15 tuto neděli, ale pokud už se nemůžete dočkat, sledovat druhý díl můžete online už teď. Díky nové službě iPrima Videopůjčovna.

S iPrimou Videopůjčovnou můžete vidět jeden celý díl s předstihem za pouhých 29 korun. Nebo se koukejte na celý díl Černých vdov v televizi tuto neděli ve 20.15. na Primě.

CO JE IPRIMA VIDEOPŮJČOVNA?

Vdovy mají opravdu napilno. Zatímco si užívajají svobody, přichází policicsta Olin, aby jim řekl, že ví, že výbuch jejich manželů nehoda rozhodně nebyla. To ví ale ony samy moc dobře. Veronice, Johaně a Renatě začíná peklo, u kterého se dost zasmějete.

Třeba Veronika přichází do svého bytu, aby se dozvěděla, že její manžel podepsal směnku na jejich byt. Aby o něj nepřišla, tak dostala za trest nového spolubydlícího. Mamánka a počítačového podivína, který hygieně příliš nedává.

Podívejte se na ukázku z 2. dílu seriálu Černé vdovy:

Pokud chcete, tak si tento díl můžete pustit s předstihem.

SLEDUJTE ČERNÉ VDOVY V IPRIMA VIDEOPŮJČOVNĚ. Nebo se na celý díl podívejte už tuto neděli na Primě ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.