Dana Batulková a Monika Zoubková si odseděly hodiny v maskérně

Herečky Danu Batulkovou a Moniku Zoubkovou čekala před nástupem na natáčení seriálu Černé vdovy pěkně dlouhá zastávka v maskérně. Než totiž mohly vyjít před kameru, musely si nechat pořádně sáhnout na vlasy. Obě tak okusily proměnu, kterou ještě nezažily.

Jedné vlasy natáčely, druhé je přidělávaly, a obě tak strávily hodinu v maskérně, než byly připravené točit. „Maskérky mi natáčely vlasy, abych měla opravdu hodně kudrnatý účes. Nakonec z toho byla taková ovečka. Když jsem to viděla poprvé, tak jsem se trošku vyděsila, ale nakonec jsem se do toho zamilovala,“ popisuje svou proměnu Monika Zoubková coby Boženka. I Dana Batulková trávila značný čas v maskérském křesle, té pro změnu maskéry vlasy přidělávaly. „Celkově jsem v maskérně strávila tak hodinu, protože přidělat mi příčesky bylo časově náročnější. Jako mladá jsem měla dlouhé vlasy, teď už bych si na to ale nezvykla, a asi bych si je nenechala prodloužit, kdyby to scénář vyžadoval, to bych protestovala. Tady mi je nakonec maskérky stáhly a vypadalo to dobře,“ přiznává herečka, která se v seriálu Černé vdovy objeví jako malířka Aštanga – matka Jany Plodkové. A podoba těchto dvou je vydařená. „Máme společnou fotku i se seriálovou vnučkou a docela jsem koukala. Jsme takové tři vybledlé blondýny. Klaudie je moc šikovná, hrozně přirozená, obdivovala jsem ji. Když dostala od režiséra připomínku, tak ji hned splnila. Naprostý profesionál.“

VÍCE SE O SERIÁLU ČERNÉ VDOVY DOZVÍTE TADY

Zatímco Dana Batulková ztvárňuje sebevědomou ženu, Zoubková si střihla zakřiknutou dispečerku Boženku. „Ona je Božena taková blbka, která ale některé věci dobře pojmenovává, vdovám se snaží vyjít vstříc, ale přes to všechno si jede to svoje.“ To Aštanga je její pravý opak. „Je dost alternativní, ale přestože jsem se v tom, co měla na sobě, cítila dobře, tak do města bych tak na nákup nevyrazila. Spíš tak na zahradu, tam by to bylo fajn. Je to alternativní malířka a je celkově taková zvláštní, věří na esoteriku. Já jsem v tomto umírněnější. Když je něco moc, tak je to podezřelé. Ale uznávám, že třeba někomu mohou léčitelé, alternativní medicína pomoct. Dost často to pomáhá na psychiku, ne nadarmo se říká: Víra tvá tě uzdraví. Ale myslím, že Aštanga byla už trochu moc,“ říká o své seriálové postavě herečka, která bez okolků přiznává, že měla štěstí, když se před kamerou sešla s Janou Plodkovou, Jitkou Čvančarovou a Luciou Siposovou.

„S Luciou jsem se potkala poprvé. Jitku a Janu jsem samozřejmě znala. Jsou strašně fajn, přirozený, je s nimi sranda. Nemůžu jim nic vytknout. Mám zkrátka štěstí na kolegyně.“

Na obě dámy se diváci televize Prima můžou těšit od 17. února, kdy krimiseriál Černé vdovy startuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.