Johana se přiznala vyšetřovateli Olinovi! Půjdou Černé vdovy do vězení?

Johana měla tak černé svědomí, že přišla za Olinem... Podívejte se na exkluzivní díl z posledního dílu Černých vdov, které uvidíte už tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Poslední díl seriálu Černé vdovy ukáže, jak dopadne příběh třech kamarádek, které se rozhodly po dlouholetém utrpení zabít své necitlivé manžely. Z jejich aktu, který měl ulevit jejich trápení se ale rozvinulo hotové drama s komickými prvky. Nenechte si ujít poslední díl Černých vdov v neděli ve 20.15 na Primě.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Černé svědomí Johany

Johana posledních pár dní tráví ve společnosti vyšetřovatele Olina hodně času. I on byl po jejím boku, když postřelili jejího nevlastního syna. On byl ten, který Johaně vyjednávání s mafií rozmlouval. Olin po ní chtěl zásadní důkaz, jenž by mohl usvědčit Anu Karolinu z německé firmy, která si zaplatila transportaci mrtvol.

Johana chtěla se získaným videem, kde Ana Karolina vyhrožuje manželovi Renaty a zpovídá se z nelegálního jednání, využít pro vydírání, to se ale nepodařilo. Olin video potřebuje k zásahu policie.

Podívejte se exkluzivně na ukázku z nedělního dílu serálu Černé vdovy:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.