Klapka, kamera a zákulisí seriálu Černé vdovy pohledem fotografa

Závěrečný díl úspěšného seriálu Černé vdovy byl odvysílán. Jeho díly můžete stále sledovat i v našem online archivu iPrima.cz. Podívejte se s námi do zákulisí natáčení seriálu, kterého se zúčastnily takové hvězdy, jako je Jitka Čvančarová, Bolek Polívka, Jana Plodková, Filip Blažek nebo Lucía Siposová.

Finální díl seriálu Černé vdovy vás provedl osudem tří kamarádek, které se po prožitém utrpení v manželství rozhodly dát sbohem manželům poněkud netradičním způsobem.

Hlavních ženských rolí se chopila Jitka Čvančarová, Jana Plodková, Lucía Siposová a zdárně jim sekundoval Bolek Polívka společně s Filipem Blažkem, Markem Lamborou a dalšími.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Zákulisí seriálu Černé vdovy

Režie seriálu se chopil zkušený Radek Bajgar. Ten patří k našim momentálně nejúspěšnějším režisérům, který před nedávnem slavil úspěch se snímkem Teorie tygra, kam obsadil v hlavní roli Jiřího Bartošku. V Teorii tygra si zahrála i slovenská herečka Lucia Siposová. Ta se zcela nenáhodně objevuje v jedné z hlavních rolí seriálu Černé vdovy. Raděk Bajgar slovenskou krásku popisuje jako neřízenou energii, která potřebuje být pod režisérskou taktovkou správně navedena a následně se jí musí dát volnost. Podobným režijním stylem přistupuje i k Jitce Čvančarové.

"Jitka je neřízená střela, která si to zpracuje v sobě, a pak ze sebe vydá něco neuvěřitelného. S Janou je to přesná práce. Už když píšu, tak vím přesně, jak to bude dělat, jak se bude tvářit. Moc rád s ní pracuji," říká režisér seriálu Černé vdovy.

Jak popisuje práci s Janou Plodkovou? Podívejte se na rozhovor:

Podívejte se do zákulisí natáčení seriálu Černé vdovy:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.