Veroničin spolubydlící se chce stát rodičem podle Youtube. Co na to černá vdova?

Podívejte se na exkluzivní ukázku z posledního dílu seriálu Černé vdovy.

Finální díl seriálu Černé vdovy vás provede osudem tří kamarádek, které se po prožitém utrpení v manželství rozhodnou dát sbohem manželům poněkud netradičním způsobem. Nenechte si ujít poslední díl Černých vdov v neděli ve 20.15 na Primě.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Těhotná černá vdova

Těhotná Veronika netuší, co bude ve svém životě dělat. Dítě čeká s nevlastním synem své kamarádky, který se sotva postará o sebe. Ona sama zdědila dluhy po manželovi, kterého chladně sprovodila ze světa. Její bláznivý spolubydlící se ale rozhodl, že se chce stát otcem jejího dítěte.

Podívejte se na exkluzivní ukázku z finální epizody seriálu Černé vdovy:

Veronika viditelně nějaké city k podivínovi u ní doma chová, ale je to láska? Sama odmítá jeho návrh hlavně kvůli tomu, že je sám dítě. A dítě podle ní přece nemůže vychovávat dítě. Na to má ale mladík jasnou odpověď, jež detailně prozrazuje fakt, že je to počítačový nerd.

Poslední díl seriálu Černé vdovy

Kromě toho, že se Renata znovu dává dohromady se svým manželem Mirkem, její kamarádka Johana posledních pár dní tráví ve společnosti vyšetřovatele Olina. On byl po jejím boku, když postřelili jejího nevlastního syna. On byl ten, který Johaně vyjednávání s mafií rozmlouval. Olin po ní chtěl zásadní důkaz, jenž by mohl usvědčit Anu Karolinu z německé firmy, která si zaplatila transportaci mrtvol.

Johana chtěla se získaným videem, kde Ana Karolina vyhrožuje manželovi Renaty a zpovídá se z nelegálního jednání, využít pro vydírání, to se ale nepodařilo. Olin video potřebuje k zásahu policie. Johana se chce přiznat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.