Seriály a filmy

7. března 2013 12:45

Markéta Zídková

Cesty domů: 169. díl – Není to fér

Lída s Rudolfem, Petrem a Pacinou vyrazí do Prahy na večeři s tancem. Všichni si užijí krásný večer, ale Lídě se druhý den přitíží. K Černým přijde na večeři Markův otec – plukovník Černý. Dan začíná být zamilovaný do Valérie a opatrně s ní flirtuje.

Lída s Rudolfem vyrazí do Prahy na večeři s tancem. Společnost jim dělají Kosíkovi. Rudolf Lídu překvapí. Večeře se koná v restauraci, kde měli kdysi s Lídou svatební hostinu. Lídě to sluší a je šťastná, večer si krásně užívá, pomalu se nechce věřit, že je na smrt nemocná. Druhý den ale dojde na slova primářky Černé. Lídě je velmi zle, je slabá, nedokáže přijmout žádnou potravu. Rodina se dohaduje, jestli ji nechá převézt do nemocnice, nebo bude dál respektovat Lídino přání léčit se doma. Poslední slovo má Rudolf. Pro co se nakonec rozhodne?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

I Petr s Pacinou si krásně užijí večeři v Praze. Když ale Petr zjistí, že se Lídě druhý den přitížilo, opět ho začne trápit otázka, zda by měl, či neměl Lídě splnit její přání. Zda by jí měl, či neměl pomoci důstojně odejít ze života. Pacina sdílí toto dilema s ním. Je nešťastná, že nemůže pro svou sestru nic udělat. Udělá alespoň to jediné možné. Připraví čokoládovou pěnu. Takovou, jakou dělávala jejich maminka a jakou si Lída přála – z levné čokolády. A chce ji své sestře odnést. Petr jí to ale rozmluví a jde za Lídou jen on sám. Co Lída Petrovi prozradí a jak se Petr zachová?

Marek má svůj velký den. Míla Jírová mu řekne, že se uvolnilo místo ve vyšetřovacím týmu a že by byla ráda, kdyby se Marek přihlásil do výběrového řízení. Zdá se, že povýšení ho nemine. Taková informace nemůže uniknout Markovu otci, plukovníku Černému, který přijde k Markovi a Valérii na večeři. Večeře se ale odehrává v poněkud mrazivém duchu. Valérie si je vědomá toho, že se Markovi ničím nezavděčí. Atmosféra ještě víc ochladne, když se Valérie před tchánem zmíní o adopci. Jak Kristián zareaguje a co Markovi doporučí?

Valérie přijede za Danem a znovu mu nabídne práci – ve své vlastní soukromé onkologické ordinaci u ní v domě. Dan přijímá. Zároveň si uvědomuje, že chce nejen zpátky k doktořině, ale chce především Valérii. Začíná do ní být zamilovaný a opatrně s ní flirtuje. Valérie jeho komplimenty přijímá s velkým rozpaky. Dan ji také přitahuje, ale ona je přece vdaná. Má u ní Dan nějakou šanci? A co na to řekne Marek?

Sledujte stý šedesátý devátý díl seriálu Cesty domů ve středu 6. března ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.