Seriály a filmy

19. března 2013 17:22

Markéta Zídková

Cesty domů: 173. díl – Není ke komu se vracet

Rudolf se po autonehodě vzpamatoval a má chuť zase operovat. Ríša ho ale na sál nepustí. Rudolf opět upadne do deprese a odejde z domu. Petr přizná Valerii, jak to bylo se smrtí Lídy. Honza s Vejnarem vyšetřují Rudolfovu autonehodu. Je jim jasné, že za ni může Renek Sokol. Jak mu to ale dokázat?

Rudolf poskytne Pavlíně a Renkovi první pomoc a tím jim zachrání život. Bohužel ale řídil opilý, takže vina za autonehodu padá na něj. Čeká ho vyšetřování a soud. Rudolf ví, co udělal, před zodpovědností neutíká. Je hlavně rád, že se mu opět vrátil doktorský instinkt. Když se vrátí z výslechu, zamíří okamžitě do nemocnice. Ale Ríša ho na oddělení nechce. Ví, že táta ještě není zpátky, že je spíš v šoku. Na sál ho rozhodně nepustí. Rudolf je zdeptaný. V nemocnici ho nechtějí, ve vile se najednou necítí doma, není ke komu se vracet. Prostě se sebere a jde pryč. Kde se nakonec objeví?

Petra trápí svědomí. Zajde za Valerií a přizná se jí, jak to bylo se smrtí Lídy. Že jí připravil její oblíbenou pěnu, ale nakonec jí dal lék do polévky a nakrmil ji. Bere veškerou zodpovědnost za Lídinu smrt na sebe, jen ať už Valérie nechá Rudolfa být. Valerie je šokovaná. Najednou neví, co má udělat. Má mlčet, nebo se dál zasazovat o to, aby byl případ Lídiny smrti znovu otevřen? Jak se nakonec rozhodne?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Dušan varuje Dana. Marek se ho chce zbavit, proto dělá problémy všem, kdo mají s Danem co do činění. Tentokrát zatápí šéfovi autodílny, poslal na něj kontrolu. Dušan ale Dana nemíní vyhodit. Naopak mu slíbí, že ho bude krýt, dokud to půjde. Dan je mu vděčný. Valerie mu stojí za všechny problémy. Netuší ale, jakou past připravil Marek na Valerii. Co Marek úmyslně prozradí úřednici ze sociálky? A co Valerie proto musí slíbit?

Honza s Vejnarem dál vyšetřují případ mrtvé dívky v kufru auta, ale také Rudolfovu autonehodu. Je jim jasné, že autonehodu zavinil Renek Sokol. Bohužel mu to nemůžou dokázat; a Sokol to moc dobře ví. Jen se jim vysměje. Zbývá druhá účastnice nehody – Pavlína. Ta jim ale taky nechce nic říct, naopak se s Vejnarem pohádá. Evidentně Renka kryje. Vejnar je v těžké situaci. Jak má z Pavlíny dostat pravdu? A jak ji má ochránit před nebezpečím, do kterého se Pavlína řítí?

Sledujte stý sedmdesátý třetí díl seriálu Cesty domů ve středu 20. března ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.