Seriály a filmy

24. března 2013 18:34

Markéta Zídková

Cesty domů: 174. díl – Zápas

Rudolf dál zůstává s bezdomovci, i když má zraněnou nohu. Vendy ho jde přemlouvat, aby se vrátil domů. Poslechne ji Rudolf? Vejnar objeví video, které dokazuje, že se Pavlína účastnila závodů, které organizuje Renek. Přemluví Honza Pavlínu, aby Renka udala? Šimon jde pomáhat Petrovi do ordinace.

Rudolf dál zůstává s bezdomovci a odmítá se vrátit domů. Všichni ve vile to vědí, ale před Vendy to tají. Nechtějí, aby začala vyvádět. Rudolfovi alespoň posílají jídlo a čisté oblečení. Rudolf je tu svým zvláštním způsobem spokojený, má pocit, že konečně našel někoho, komu může pomoct. Když se Vendy dozví pravdu, vydá se za tátou přesvědčit ho, aby se vrátil domů. Jenže tentokrát s tátou není vůbec žádná řeč. Nechce odejít, přestože má poraněnou nohu. Naopak Vendy rázně vyžene. Vendy je nešťastná. Přišla o mámu, copak teď ztratí ještě tátu?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Petr sám táhne ordinaci, ale začíná toho na něj být moc. Pacina proto přemluví Šimona, aby tátovi pomohl a převzal od něj Rudolfovy služby. Šimon to udělá. V ordinaci ho ale najde Vendy, která si sem přišla pro obvazy a léky pro Rudolfa. Cítí se podvedená, že se Šimon zastává někoho, kdo zabil její mámu. A vůbec ji nezajímá, že Šimon chce pomoct svému tátovi tak, jako ona pomáhá Rudolfovi. Rudolf vzápětí nakráčí do ordinace. Začnou se s Petrem urážet a posléze i prát. Šimon je od sebe roztrhne. Je mu táty líto. Pochopí ho konečně?

Honza s Vejnarem dál vyšetřují případ mrtvé dívky a Renka Sokola. Vejnar najde u Pavlíny v mobilu video, které dokazuje, že se také účastnila podivných závodů, které Renek organizuje. Ukáže video Honzovi a požádá ho, aby Pavlínu vyslechl. Honza to udělá, ale Pavlína je tvrdý oříšek i pro něj. Renka chrání a nic neřekne. Do případu navíc zasáhne i Renkova matka. Honza s Vejnarem jsou zoufalí; a navíc jsou v případu čím dál víc osobně angažováni. Jak dlouho bude trvat, než jim Míla případ vezme?

Za Valerií přijde její bývalá pacientka – mladičká Marie. Bohužel se jí nemoc vrátila a Valerie si na oddělení nechá ji i její malou dcerku Beátku. Kvůli nim se zdrží v nemocnici a propásne návštěvu sociální pracovnice, která k nim domů přišla projednávat žádost o adopci. Když ale vidí domnělý nezájem ze strany Černých, naštvaně odejde. Valerie je nešťastná, ví, že toto nedorozumění zavinila ona a že se zase o něco vzdálila svému snu o dítěti. K čemu se Valerie odhodlá?

Sledujte stý sedmdesátý čtvrtý díl seriálu Cesty domů v pondělí 25. března ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.