Seriály a filmy

9. dubna 2013 15:26

Markéta Zídková

Cesty domů: 179. díl – Přiznání

Petr se jde přiznat na policii. Při čekání na výslech ale dostane infarkt. Přežije operaci? Celá rodina dumá, jak zastavit Petrovo stíhání. Rudolf přijde s nečekaným řešením. Co udělá? Honza předvolá na policii Kristiána Černého. Ptá se na spojitost se zavražděnou manželkou Mladého. Kristián zuří.

Petr se rozhodne, že nebude čekat, až si pro něj policie přijde. Půjde se přiznat sám. Pacina ho nechce pustit, ale nic s ním nezmůže. Petrovi se přihlásí nečekaný doprovod. Vendy přišla, aby na policii vypověděla v jeho prospěch. Pacina nevěří vlastním očím. Vendy nejdřív ublíží a pak přijde pofoukat bolístku? Zatímco Pacina je na ni naštvaná, Petr Vendy odpustí. Vendy je zmatená. Jak to, že ze všech lidí jediný Petr ji chápe? Když s ním čeká na policii na výslech, Petrovi se udělá zle. Má rozsáhlý infarkt, musí okamžitě na sál. Vendy je vyděšená, tohle přece nechtěla. Přežije Petr?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Vendy už ví, že udělala zásadní chybu, když udala Petra Kosíka jako vraha své mámy. Bohužel se přepočítala, když doufala, že za svůj čin sklidí uznání. Chtěla pomstu, ale najednou nějak neví, co si s ní počít. Všichni na ni mají vztek, a nejvíc Šimon. Obviní ji z toho, že má Petra na svědomí. Pokud přežije infarkt, vězení nepřežije určitě. Celá rodina přemýšlí, jak trestní stíhání zastavit. Rudolf se sejde i s právníkem. Pak ale přijde s nečekaným řešením. Co Rudolf udělá?

Když Honza zjistí, že důstojný plukovník Kristián Černý měl poměr s manželkou Mladého, jde po stopě jako vlčák. Předvolá Kristiána ne k výslechu, ale jen k doplnění informací. Kristián zuří. Jak si Honza mohl dovolit otírat se o jeho rodinu? Stížnost na sebe nenechá dlouho čekat. Zatímco Soudek stojí při Honzovi, Míla je na něj naštvaná. Zbláznil se, když si proti sobě chce poštvat Kristiána? Ale Honzovi instinkt napovídá něco jiného. Kdyby byl Černý nevinný, nebude takhle vyvádět. Dovolí Míla Honzovi pokračovat ve vyšetřování? A byl by Honza ochotný kvůli Kristiánovu případu od policie odejít?

Valerie pořád neví, co má dělat. Je naštvaná na Marka, že překazil adopci, že vlastně dítě ani nechce. Vadí jí i to, jak se snaží zničit Dana. Když ale Dan Marka kritizuje, Valerie Marka brání. Pořád je to její muž. Marek pak s Valerií mluví o rozvodu i o tom, že ji vyplatí z domu. Valerie je šokovaná. Dům má ráda, nadřela se při jeho zařizování, nechce z něj odejít. Navíc tu má ordinaci. Bude ochotná tohle všechno obětovat, jen aby mohla být s Danem?

Sledujte stý sedmdesátý devátý díl seriálu Cesty domů ve středu 10. dubna ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.