Seriály a filmy

19. dubna 2013 17:30

Markéta Zídková

Cesty domů: 182. díl – Jsem zpátky

Opilý Marek se vnutí k Danovi do bytu a začne urážet a ponižovat Valerii. Rudolf je propuštěný, policie ho bude nadále stíhat na svobodě. Rudolf poděkuje Míle za všechno, co pro něj udělala. Za Bárou přijde doktor Brož, specialista na nitroděložní laserové operace. Navrhne jí speciální zákrok.

Marek vnikne doValeriinyordinace pod průhlednou záminkou. Chce se Valerii omluvit za to, že na ni vytáhl pistoli. Valerie jeho omluvu přijme, ale Markovi to nestačí. Opije se a vnutí se později Danovi do bytu. Valerii začne urážet a psychicky ji deptá. Dan ale jenom stojí a celý výjev sleduje. Marek přesně ví, kde je Danovo citlivé místo. Když Marek odejde, Dan je sám na sebe naštvaný. Co je mu platné, že se nenechal vyprovokovat, když se Valerie nezastal. Copak si ho Valerie může dál vážit? Dan se rozhodne, že si s Markem přece jen vyřídí účty. Co Dan Markovi udělá? A o koho bude mít Valerie větší strach?

Docent je propuštěný, bude dál stíhaný na svobodě. Rudolf přijde k Míle, ale jen proto, aby jí řekl, že je čas posunout se o dům dál. Vrátí se zpátky do vily. Je čas, aby tam někdo vzal zase otěže pevně do rukou. Míla ho nepřemlouvá, nemělo by to smysl. Rudolfa čeká ještě jedna zastávka. Staví se u Kosíkových, aby si promluvil s Pacinou a Petrem. Usmíří se s Petrem a uzná, že Petr Lídě opravdu pomohl. Rudolf sám by na to neměl odvahu. Společně se pak vydají na hřbitov. Co si u Lídina hrobu řeknou?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Honza tráví každou volnou chvíli u Báry v nemocnici. Bára je zoufalá, doktoři na ni pořád tlačí, aby souhlasila s tím, že jí jedno miminko vezmou. Když už Bára s operací souhlasí, v jejím pokoji se objeví vyhlášený gynekolog Brož. Přijel na Rudolfovu prosbu. Je specialistou na nitroděložní laserové operace. Chystá se provést ji i Báře a tím zachránit obě děti. Honza s Bárou jsou přešťastní. Báru čeká po zákroku několikadenní rekonvalescence a může jít domů. Skutečně už všechno její trápení končí?

Rudolf s Petrem přemlouvají Šimona, aby neváhal a přijal práci v L.A. Získá tím neocenitelnou praxi. A Šimon dá na jejich slova a nabídku přijme. Obzvlášť, když má tak svůdného přímluvce, jako je Marta. Právě s ní ho načapá Vendy, když mu nese do ordinace znovu vyplněné rozvodové papíry. Vendy ví, že Šimona ztrácí, ale musí mu říct, co k němu cítí. Šimona její upřímnost zaskočí. Vendy mu bude chybět víc, než dává najevo. Ale už se rozhodl a nechce své plány měnit. Znamená to mezi Vendy a Šimonem definitivní konec?

Sledujte stý osmdesátý druhý díl seriálu Cesty domů v pondělí 22. dubna ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.