Seriály a filmy

21. května 2013 17:05

Markéta Zídková

Cesty domů: 191. díl – Poslední velkej případ

Kružík přijde za Valerií domů a snaží se ji přesvědčit, aby se už na oddělení nevracela. Jako manželka vraha nemá důvěru kolegů. Honza s Vejnarem dostanou hlášení, že nějaký chlap se vloupal do srubu a vzal si jako rukojmí staršího pána. Popis přesně sedí na Marka. Vencl konečně požádá Evu o ruku.

Když Valerie zjistila pravdu o Markovi, sesypala se. Všichni si budou myslet, že o vraždách věděla. Že všechny ty ženy umřely kvůli ní. Dan vidí, v jakém je stavu, a domlouvá jí, ať nechodí do práce a dá se dohromady. Nechtěně mu v tom pomůže Kružík, který Valerii přijde informovat o napjaté situaci v práci. Snaží se ji přesvědčit, že bude lepší, když se na oddělení už nevrátí, protože kolegové ji tam nechtějí. Nemá jejich důvěru. Valerie je zničená. Ona to oddělení vybudovala, zaučila doktory, a oni ji teď nechtějí. Co nakonec udělá?

Policie pročesává Hradiště a jeho okolí a hledá Marka. Honza s Vejnarem dostanou hlášení, které je zvedne ze židlí. K sousedům přiběhl malý kluk, že v jejich srubu se schoval chlap s pistolí a vzal si jako rukojmí jeho dědu. Popis přesně sedí na Marka. Vejnar s Honzou ke srubu přijedou a začnou s Markem vyjednávat. Marek chce mluvit především s Valerií. Ta policii vyhoví a ke srubu přijede. V malém klukovi pozná Pavlíka, jehož dědu – pana Horynu před pár lety léčila. Vyjednávání se protahuje a Horyna dostane infarkt. Jak se Marek zachová?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Rudolf přiznal vinu za smrt Lídy, ale ne lítost. Dostal deset let a ani se neodvolal. O vězení zatím naštěstí nemá čas přemýšlet. Doktorka Lipová, šéfka transplantačního týmu, s operací Evy souhlasí. A on se těší, že ho k ní přizve. Čím víc času Rudolf s Lipovou tráví, tím víc s ní flirtuje. A jí to vůbec nevadí, naopak. Zatímco Bára s úsměvem sleduje, jak docentovi jiskří oči, Vendy je naštvaná. Táta je jednou nohou v kriminále – a ještě flirtuje?

Vencl nechtěně zkazí výlet malému Marečkovi. Zapomněl do školky přinést Evin písemný souhlas. Tato událost ho rozladí. Kluk mu říká tati a má ho rád, ale co by s ním bylo, kdyby Eva operaci nedejbože nepřežila? Vencl se tedy pochlapí a konečně požádá Evu o ruku. Nijak romanticky, jak je jeho zvykem, ale Eva je přesto šťastná. A neodradí ji ani svatební řeč, kterou o Venclovi Rudolf přednese. Kde se svatba bude konat? A kdo jim půjde za svědky?

Sledujte stý devadesátý první díl seriálu Cesty domů ve středu 22. května ve 20.15 na Prima family.

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu seriálu ZDE:

Fotogalerie tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.