Seriály a filmy

4. června 2013 12:58

Markéta Zídková

Cesty domů: 195. díl – Dětský domov

Rudolf se rozhodne navštívit své bývalé lásky, omluvit se jim a usmířit se s nimi. Začne u Marie Mlynářové, s níž kdysi prožil bouřlivý románek. Valerie se připravuje na návštěvu desetileté Romany z dětského domova. Manželka Jáji Piskoře spadla ze schodů a s těžkým zraněním leží v nemocnici.

Rudolfovi zbývá pár dní, než nastoupí do vězení. Rozhodne se, že napraví alespoň pár chyb, které v životě udělal. Navštíví některé ze svých bývalých lásek, aby se jim omluvil a usmířil se s nimi. Začne u Marie Mlynářové, bývalé Sonině třídní, se kterou prožil bouřlivý románek. Když mu přijde otevřít nemocí zničená stará žena, je v šoku. Marie po jejich rozchodu skončila na práškách a později jí doktoři diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Marie si celá léta schovávala drobnosti, které jí Rudolfa připomínaly. Teď po něm chce, aby je všechny spálil. Ale nejen to. O co Marie Rudolfa požádá?

Valerie s Danem s napětím očekávají důležitou návštěvu. Procházková k nim má přivést desetiletou Romanu, dívku z dětského domova, se kterou se už letmo setkali. Valerie si od návštěvy strašně moc slibuje, ale je těžce zklamaná. Do holčičky, o kterou by se mohla starat a která by byla vděčná za krásný domov, má Romana hodně daleko. Je vzpurná a drzá a rozhodně ji nezajímá panenka, kterou jí Valerie koupila, ani svíčková, kterou pro ni uvařila. Jak návštěva dopadne?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Honza se pořád drží teorie, že za smrt Piskořových může Petra. Nahraje mu k ní další nehoda. Do nemocnice je převezena manželka Jáji Piskoře, Petřina teta. Nešťastnou náhodou spadla ze schodů a těžce se zranila, leží v kómatu. Šlo opravdu o náhodu? Honza vymyslí plán. Obviní z nehody Jáju Piskoře a seberou ho. Protože Petra na svém strýci visí, mohla by zpanikařit a konečně prozradit, co se u nich doma stalo. Jenže Petra ani tentokrát nespolupracuje. Když ale přijde Procházková, aby ji odvedla do dětského domova, dostane Petra záchvat agresivity. Co ve vzteku vykřikne?

Bára má plnou hlavu starostí s dvojčaty. Chápe, že Honza řeší nový případ, ale chtěla by, aby byl alespoň chvíli doma. A když už doma je, rozhodně nechce poslouchat žádné katastrofické vize. Jejich povídání s Honzou přeruší nečekaná návštěva. Petra Piskořová utekla z domova a přišla Honzovi vyhrožovat. Honzovi tečou nervy. Jak si má poradit s malou holkou, která vyhrožuje jeho rodině? A má její výhrůžky brát vážně?

Sledujte stý devadesátý pátý díl seriálu Cesty domů ve středu 5. června ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.