Seriály a filmy

11. června 2013 16:07

Markéta Zídková

Cesty domů: 197. díl – Loučení

Procházková navrhne Valerii a Danovi, ať pár týdnů počkají, a pak si vyberou jiné dítě. Jenže Valerie chce Romanu. Na policii přijde Piskoř. Začíná podezřívat Petru, že má něco společného se smrtí své rodiny i se zraněním jeho manželky. Rudolf se vrátil z Roháče a chystá se do vězení.

Valerie je nešťastná. Zdá se, že její omluva a tajná návštěva Romany v domově nezabrala. Valerii mrzí, že svou horlivostí všechno pokazila. Ani další schůzka s Procházkovou Valerii nedá víc naděje. Romana si prý všechny věci, které od nich dostala, hýčká, ale setkat se s Valerií a Danem nechce. Bojí se dalšího zklamání. Procházková navrhuje, aby si dali pár týdnů pauzu, a pak se začali seznamovat s dalším dítětem. Ale Valerie nechce jiné dítě, chce Romanu. Podnikne poslední zoufalý pokus jak přesvědčit Romanu o tom, že ji s Danem chtějí. Jak Romana zareaguje? A jaký další problém bude muset Valerie řešit?

Piskoř přijde na policii a má pro Honzu s Vejnarem velice zajímavé informace. Zdá se, že konečně začíná věřit, že Petra by mohla mít něco společného se smrtí rodiny jeho bratra. A podezřívá ji i z toho, že nějak zavinila zranění jeho ženy, která stále leží v kómatu v nemocnici. Bohužel ke svým domněnkám, které znějí poměrně logicky, nemá Piskoř žádné důkazy. Honza s Vejnarem navrhují konfrontaci. Pozvou si k výslechu Petru i Piskoře. Během něj ale Piskoř ztratí odvahu Petru přímo obvinit. Naopak Petra svého strýce totálně zmanipuluje. Celá tato kauza Honzu jen utvrdí v rozhodnutí, že už nechce dál pracovat na kriminálce. Opravdu dá Míle výpověď? Jak zareaguje Vejnar? A jak případ Piskořových nakonec dopadne?

Rudolf s Petrem splnili to, co slíbili, a z výletu na Roháč se vrátili živí a zdraví. Svůj slib splnila i Stázka, která jim tam donesla snídani. Bohužel to odskákala vyvrknutým kotníkem. Rudolfa ale čeká mnohem těžší úkol než vylézt na nějaký kopec. Stráví poslední hodiny doma před nástupem do vězení. Vezme Felixe a jde na hřbitov za Lídou. Bůh ví, kdy se sem zase dostane. Rudolf se z procházky vrací domů, ví, že se s ním všichni chtějí rozloučit. Nejraději by se tomu vyhnul, ale je mu jasné, že se mu to nepodaří. Vždyť kvůli němu přiletěli z Anglie i Helča s Martinem a Honzíkem. Rudolf se drží, ale mísí se v něm všechny možné pocity. Za jak dlouho zase všechny takhle pohromadě uvidí?

Sledujte stý devadesátý sedmý a zároveň poslední díl šesté řady seriálu Cesty domů ve středu 12. června ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.