Seriály a filmy

20. srpna 2013 22:01

Markéta Zídková

Cesty domů: 199. díl - Pověste ho vejš

Simona usiluje o smíření s Valerií. Dalibor se mstí Hynkovi za Veroniku. Ivana po návratu z léčení vyžaduje zpátky Dana i své postavení.

Dalibor se synem Michalem teď hospodaří doma sami. Michal se musí dívat na to, jak je otec v háji a pije. Snaží se mu to rozmluvit.

Dalibor má chuť Hynkovi ublížit, nejlépe ho zabít. V noci jde k nim před dům – naštěstí ho vidí Simona. Má s ním dlouhou řeč o životě.

Dalibor se chce Hynkovi pomstít. Vyláká ho na staveniště a tam se s ním chce poprat. Hynek to nejdřív odmítne, ale když není úniku, začnou se rvát. Dalibor ho nakonec naloží do bedny a jeřábem vytáhne do výšky, kde ho nechá viset.

Na scéně se objevuje soudce Juraj Semerád, přítel Simony. Mluví o svatbě, od které si slibuje, že by mohla všechny smířit.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Simona se chce usmířit s Valerií, což se jí nakonec povede. Jde za ní do nemocnice, tam se to jen nakousne, nakonec přijde Vali za ní domů a omluví se jí. Jediný, kdo to vidí hodně nerad, je Mariana.

Dalibor s Honzou vyšetřují smrt Vejnara. Státní zástupce, kterým je Hynek Kenigr, jim není nakloněn.

Ivana jde za Hynkem, chce se vrátit na zastupitelství. Hynek to odmítne. Ivana je z toho hodně vyřízená, odpoledne ji navíc navštíví Honza a řekne, aby se od něj držela dál. Nechce, aby mu zase způsobila problémy. Dan je u toho a mámu utěšuje.

Sledujte 199. díl seriálu Cesty domů II ve středu večer ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.