Seriály a filmy

23. srpna 2013 15:22

Markéta Zídková

Cesty domů: 200. díl - Rodinná oslava

Simona chce mít u svých zásnub celou rodinu. Veronika je z Hynka stále zklamanější. Dalibor na poslední chvíli zachrání život Honzovi.

Veronika spí na gauči, když ji probudí příchod Hynka, byl celou noc pryč, všichni ho hledali. Je celý promočený a odmítá říct, kde byl. I Veroniku pošle do háje, Veronika je z Hynka stále zklamanější.

Při snídani Simona celé rodině oznámí, že večer budou její zásnuby a že si přeje, aby tam všichni byli. Mariana má hned hlavní starost, jestli pozve i Valerii. Protože Simona o to dost stojí, Mariana se jí chce zavděčit a navrhne, že Valerii sama pozve.

Dalibor uklidňuje Soudka, že Hynkovi nic neudělal. Do toho přijde Honza s tím, že sebrali Pavlínu Boudovou - dceru Vejnara, za prostituci. Chce ji vyslechnout kvůli Vejanrově smrti. Honza je při výslechu nekompromisní, Daliborovi se to nelíbí, pohádají se. Do toho přijde Hynek, který zuří, že začali výslech bez něho. Nicméně z Pavlíny nic nedostanou.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Ivana vyjede na Valerii kvůli Romaně, že bůhvíco z ní vyroste, Valerie je hodně zaskočená. O to víc, když vidí, jak Ivana manipuluje Danem.

Mariana jde za Valerií a pohádá se s ní, a řekne jí, ať za Simonou neleze, že ji nikdo z nich nechce vidět.

Dalibor vystopuje Honzu, který šel pátrat po bratrovi Pavlíny, a tím Honzovi zachrání život, sám se při tom zraní.

Zásnubní večeře se nevydaří: Simona se dozví, že jí Mariana lhala, pohádají se. Hynek se pohádá s Jarynem kvůli jeho dívce Zuzaně. A Veronika musí běžet za zraněným Daliborem.

U slavnostní večeře zůstává jen Simona a Juraj Semerád. Simona tváří v tvář tomu, jak je její rodina rozpadlá, Jurajovu nabídku odmítá a rozhoduje se zůstat v domě a dát rodinu do pořádku.

Sledujte další díl Cest domů v pondělí večer ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.