Seriály a filmy

30. srpna 2013 17:55

Markéta Zídková

Cesty domů: 202. díl - Maminka

Simona tryznou za maminku zesnulou v emigraci stmelí rodinu. Dalibora s Hynkem dostihne jejich provinění. Ivana citově vydírá Dana. Sledujte Cesty domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Dalibor a Jaryn zamezí znásilnění paní Píšové. Pachatel je Karel Zdenák, Daliborův a Hynkův velitel z vojny. Hynek na něj nechce vydat zatykač.

Ukáže se, že se v minulosti oba společně provinili na Zdenákově ženě, která na následky zemřela. Dalibor se chce k dávnému provinění přiznat. Hynek tuší, že se mu tím Dalibor mstí za Veroniku. Veronika se Dalibora snaží přesvědčit, ať to nechá spát. Dalibor odmítne.

Simona se chystá rozptýlit popel své téměř nepoznané maminky. Je to příležitost, při níž se mezi Valerií a Marianou nalomí ledy.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Semerád řekne Ivaně, že s ní je jen kvůli sexu. Valerii vysvětlí, že se Simonou to myslí vážně. Valerie ho před Simonou neshodí.

Ivana přijde k soudu nepřipravená, schválně nechá desky v práci, aby mohla zkomplikovat život Semerádovi. Pak obviní i Romanu, že ji schovala desky. Pak se dozví, že Semerád s ní prakticky nepočítá a Valerie ji vyhazuje z domu. Citově vydírá Dana, zpracuje ho. Dan ji nenechá z Valeriina domu odejít.

Jaryn se setká se Zdenákovou nevlastní dcerou Alenou. Znají se ze školy. Je jasné, že Alena ho zaujala.

Sledujte 202. díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.