Seriály a filmy

17. září 2013 08:47

Markéta Zídková

Cesty domů: 207. díl - Nepřestanu tě mít ráda

Hynek není nadšený nápadem Veroniky rozvést se. Dalibor s Jarynem zachraňuje Sváťu. Vztah Valerie s Romanou míří hluboko pod bod mrazu.

Veronika přijde za Hynkem s tím, že je asi na čase, aby si s Daliborem promluvila o rozvodu. Hynek z toho kupodivu není vůbec nadšený. Vadí mu, že když je konečně klid, chce Veronika začít něco řešit. Tohle přece zase Dalibora zbytečně rozčílí.

Veronika cítí, že to není jediný důvod, že Hynek se obává, že ona se bude chtít znovu vdávat. Je z něj trochu zklamaná.

Pech se rozhodl, že udělá Aleně konopnou mast na bolest. A tak se vydá nasbírat konopí z nějaké nezákonné pěstírny. Když Jaryn zjistí, že se Pech nehlásí, dostane strach a svěří se Daliborovi.

Jdou Sváťu hledat, ale potřebují tipy na nelegální pěstírny. Poradí jim Hynek, který se v tom vyzná. Nakonec přicházejí za pět minut dvanáct a Sváťu zachrání před smrtí.

Valerie měla nehodu, když se rozhodla s Romanou odjet na dovolenou k moři. Ukáže se, že Romana nikam jet nechtěla. Jejich vztah je na bodu mrazu. Valerie je naprosto zoufalá. Simona jí domluví a přesvědčí ji, aby se k tomu postavila čelem.

Valerie se rozhodne, že tedy nebude Romaně bránit v jejím domnělém štěstí a vrátí ji zpátky do Domova.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Jaryn se stále víc sbližuje s Alenou. Dozvídá se od ní, že doktoři jí našli něco v krvi, má jít na vyšetření na onkologii, bojí se a odmítá tam jít. Jaryn, aby ji přesvědčil tam jít, tak jí nabídne, že všechna vyšetření, která udělají jí, si nechá udělat taky. Na Alenu to udělá dojem a souhlasí. Jaryn ji pak baví celé vyšetření a snaží se, aby se nebála.

Dan je zničený z toho, jak se hroutí jeho vztah s Valerií. Snaží se s tím něco udělat, ale Valerie je zaměstnaná svým smutkem a neklape to.

Pech jde za Daliborem, aby mu poděkoval za záchranu, přináší dva jointy trávy, aby ji spolu vykouřili. Dalibor ho chce vyhodit, ale Sváťovi se podaří ho přemluvit a tak si spolu zakouří. Pech mu vypráví historky, pak se k němu přiblíží a obejme ho, a Dalibor ztuhne a dá mu pěstí.

Zuzana celá vyděšená přibíhá ke Kenigrům a všechny vzbudí. Měli s Jarynem jet do Prahy kupovat nábytek, ale Jaryn nepřišel a nebere jí mobil, má o něj strach.

Sledujte 207. díl Cest domů ve středu ve 20. 15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.