Seriály a filmy

15. října 2013 15:59

Markéta Zídková

Cesty domů: 215. díl - Zpoždění

Veronika odejde s Michalem bydlet k Hynkovi. Honza nastupuje zpátky na oddělení. Alena se sblíží s Jarynem se vším všudy. Sledujte 215. díl Cest domů ve středu 16. října ve 20.15 na Primě

Michal se pohádá s Daliborem. Vyčítá mu, že jim celé roky lhal, a odchází s Veronikou bydlet ke Kenigrovým...

Honza s Daliborem dostanou na stůl nový případ. Vraždu bezdomovce v kolonii za městem, podle všeho se zločin stal ve stejný den, kdy zemřela Ivana. Všichni kromě Honzy jsou přesvědčeni, že je to přesně Danův rukopis. Když navíc svědek vypoví, že tam viděl mladíka v běžeckém a popíše Dana, i Honza se vyděsí a v předtuše nejhoršího běží k Valerii domů, kde nechal Dana.

Michal viní ze všeho Pecha, proto u něj zazvoní s partou kamarádů a pořádně si ho podají.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Aby mohl Honza dál pracovat na případu, přijímá Soudkovu nabídku a nastupuje zpátky na oddělení. Honza s Daliborem zatknou Dana, ten si nic nepamatuje, ale snaží se s nimi spolupracovat. Valerie působí chladně, jako by jí už bylo vše, co se děje s Danem, jedno.

Hynek má hned první večer malou slovní rozepři s Michalem. Veronika to hasí a prosí Hynka, aby dal Michalovi šanci. Hynek přislíbí, ale hned vzápětí u nich zvoní rozlícený Dalibor a jde si s Michalem vyřídit to, jak ponížil Pecha.

Alena s Jarynem se konečně sbližují se vším všudy.

Sledujte 215. díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.