Seriály a filmy

29. října 2013 15:14

Markéta Zídková

Cesty domů: 219. díl - Něco je jinak

Valerie nabídne Hynkovi pomoc s dětmi. Simona a Petr navštíví vězněného Rudolfa. Mariana zachraňuje Oskara. Sledujte 219. díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Dalibor vybíjí svou bezmoc a zoufalství v tělocvičně, kam přivolal Sváťu Pecha. Svěří mu, že se Veronika přiznala k vraždě Ivany Pánkové.

Dan utíká z domu. Valerie tuší, že se stalo něco zlého, ale nedokáže ho zadržet.

Za Veronikou domů přichází Honza a sepisuje její doznání. Pro Dalibora i Michala je to vyhrocená situace, Michal zareaguje výbuchem. V téže chvíli dorazí Sváťa, který si vzpomněl na zvláštní okolnosti rvačky s Danem Pánkem.

Valerie nabídne Hynkovi, že s ním půjde za dětmi, aby mu pomohla překonat bariéru. Je z toho velmi hezké odpoledne pro všechny a Hynek se následně přizná, jak velkou vinu vůči svým dětem cítí.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Úplně opilý Oskar zaviní malér v nemocnici a Valerie požádá Marianu, aby ho zachránila. Mariana ho najde v hospodě, odvede domů a začne detox.

Simona s Petrem jdou za Rudolfem do vězení. Tam se Petr přizná, že v ordinaci skončil a vede ji cizí doktor. To Rudolfa konečně vyburcuje, chce domů.

Sledujte 219. díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.