Seriály a filmy

6. listopadu 2013 08:38

Markéta Zídková

Cesty domů: 221. díl - Vezmi mě za ruku

Simona brání rodiče zuby nehty. Hynek s dětmi navštíví Valerii. Jaryn neví nic o skutečném stavu Aleny.

Jaryna nepustili za Alenou do nemocnice, tak tam vleze oknem. Kružík chce volat policii, ale Valerie to vyřeší sama. Nemůže však Jarynovi o Alenině zdravotním stavu nic říct, není příbuzný. Pravdu mu prozradí Pech...

Hynek donese kytku Veronice, která je z vazby doma. Ta mu nabízí pokračování jejich mileneckého poměru.

Jarmila Pechová navštíví Simonu a svěří se jí, že jim okolí dělá potíže kvůli žalobě. Chce, aby to Simona zastavila. Simona si všimne, že před vilou čeká starý Pech a vezme ho dovnitř. Když vidí, jak se k Pechové hezky chová, udělá to na ni dojem a rozhodne se, že jim pomůže.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Oskar chce jít z domu ven, Mariana ho odmítá pustit. Ale on pak uteče a Mariana ho hledá.

K Valerii dorazí Hynek s Fandou a Marcelou. Večer se vydaří, Hynek s dětmi se u Valerie rozhodnou přespat. Přijde ale Veronika, která tu na Hynka narazí a cítí se oběma zrazená.

Pech se uchází u Kružíka o místo ve špitálu jako pomocný personál a je přijat. Pak půjčí Jarynovi svoji vstupní kartu, s níž Jaryn konečně pronikne na JIP k Aleně.

Simona navštíví Rudolfa ve vězení a poděkuje mu, že podal dovolání. Mluví o svých starostech se žalobou na rodiče, ale Rudolf na její straně nestojí...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.