Seriály a filmy

16. prosince 2013 17:18

Markéta Zídková

Cesty domů: 232. díl - Odposlech

Simona fandí Jarynovi s Alenou. Dalibor pomáhá Hynkovi políčit na Petru. Honza rozjede policejní akci. Sledujte Cesty domů v pondělí ve 20.15.

Hynek se skrývá před policií na Daliborově chatě. Oba muži chystají lest na Petru Karasovou, která Hynka vydírá.

Po dlouhých hodinách čekání se konečně Hynkovi Petra ozve a smluví si s ním schůzku v hospodě u Bety. Hynek přinese na schůzku tašku s falešnými bankovkami, je vybavený nahrávacím zařízením a úkolem – vytáhnout z Petry přiznání. Petra ale Hynkovu lest prohlédne, vyláká ho z restaurace ven a odjede s ním v autě neznámo kam.

Valerie se strachuje o Hynkův osud. Náhodou přijde k Duškům domů zrovna ve chvíli, kdy Dalibor zapíná odposlouchávací zařízení. Vynutí si, aby mohla zůstat, a spolu s Daliborem slyší, jak Petra Hynka falešně svádí.

Zmítá jí žárlivost a zároveň obava o Hynka. Zatímco Dalibor pronásleduje Petru s Hynkem, Valerie jde na policii s nahraným rozhovorem a předá ho Honzovi. Policie rozjede pátrání, ale po Petře ani stopy.

Jaryna propustí z nemocnice. Společně se Simonou jde fandit na dlouho očekávanou soutěž, kde místo něj bude s Alenou tančit Sváťa Pech. Pech ale v kritickém okamžiku selže a začátek vystoupení nezvládne.

Michalova operace ramene dopadne dobře a on musí co nejrychleji nastoupit do Prahy na rehabilitaci. Veronika mu to chce umožnit, brání jí v tom ale její nesamostatnost, nedokáže se ani sama zvednout z vozíku do chodítka.

Sledujte Cesty domů v pondělí ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.