Seriály a filmy

10. ledna 2014 17:42

Markéta Zídková

Cesty domů: 234. díl - Vezmeš mě domů?

Simonu čeká soud s Rudolfem. Hynek a Valerie se zabydlují. Dalibor najde doma Sváťu s miminkem. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Hynek s Valerií se zabydlují u Valerie. Hynek pečlivě připravil vše pro příjezd dětí. Dokonce sestavil na zahradě pískoviště a prolézačku. Oba se velmi těší.

Jediný problém je, že děti nepřijedou. Zdena si dala podmínku: Hynek se musí i s dětmi a Valerií nastěhovat zpátky do vily k Simoně. Hynek by to snad i dokázal udělat, ale Valerie si není jistá, jestli by ve svém věku vydržela žít se Simonou.

Ale to je jen jeden problém: větší je, že je tam i Jaryn, který ji ani Hynka nezdraví, vyčítá jim smrt Aleny.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Simona ráno vstane dřív než obvykle, jde na soud s Rudolfem Bernátem, kde ho mají osvobodit. Semerád je o poznání zkroušenější, jeho dnes čeká jeho vlastní soud, kde dostane trest za své přiznání k podjatosti v případě Rudolfova případu.

Maličko to mezi nimi neladí, Semerád žárlí a má pocit, že ho Simona moc nepodporuje vzhledem k tomu, co pro ni a Bernáta udělal.

Honza s Daliborem jsou na čekané, mají hlášku, že jednu ze Závišových pump, má někdo přepadnout, Nakonec se ale přepadení odehraje úplně jinde. Přepadení mají na svědomí Ema a Kytka. Ema postřelí Dalibora.

Pech přiletí do nemocnice, strachy bez sebe o Dalibora. Naštěstí to není vážné, jde o průstřel hýžďového svalu.

Simona nakonec přijde Semeráda podpořit k soudu, všechno si vyříkají a upevní svůj vztah.

Valerie s Hynkem přijdou do vily, aby si promluvili s Jarynem. Ale ten s nimi odmítá bydlet, jeho názor je jednoznačný, nenávidí je.

U Pecha se objeví Ema, je na útěku, proti jeho vůli mu tam nechá svou dceru Rozárku a zmizí. Když se Dalibor vrátí z nemocnice, čeká ho dost velké překvapení. Společně s Pechem mají na krku starost o miminko.

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Podívejte se na fotky:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.