Seriály a filmy

21. ledna 2014 15:15

Markéta Zídková

Cesty domů: 237. díl – Táta

Fandovi selhala játra, potřebuje vhodného dárce. Mohl by to být Hynek? Sváťa přesvědčuje Semeráda, aby se pokusil holčičku dostat z kojeneckého ústavu. Podaří se mu to? Na policii se přihlásí Kytka, partner Emy a otec Rozárky. Pak je ale v cele nalezen mrtvý. Kdo ho zabil? - Ve ST ve 20.15 na Primě.

Fandu v umělém spánku převezou lékaři ze Slovenska do Hradiště, aby ho napojili na umělá játra. Ale činnost Fandových selhávajících jater se bohužel ani díky přístroji neobnovuje. Potřebuje vhodného dárce.

Hynek se rozhodne, že jím bude on. Jenže operace není ani pro jednoho bez rizika. Navíc Hynkova drogová minulost hraje proti němu. Co ukáže vyšetření?

Daliborovi teprve teď dochází, co způsobil, když Rozárku odvezl do kojeneckého ústavu. Dozví se, čí je Ema dcera a pochopí, proč musela utéct před Závišem.

Sváťa se snaží přesvědčit Semeráda, aby se jako soudce, ale také jako dědeček Rozárky pokusil malou dostat ven z kojeneckého ústavu. Bojí se, že by se Záviš mohl pomstít Emě tím, že by holčičku unesl. Jenže Semerád nechce nic slyšet ani o dceři, ani o případné vnučce. Změní někdy názor?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Na policii se objeví Kytka, partner Emy a otec Rozárky. Přišel se udat, evidentně se chce v cele schovat, je jasné, že před Závišem. K výslechu přijde i Semerád, chce od něj slyšet něco Emě a chce vlastně i důkaz, že Rozárka je opravdu její dcera.

Kytka je později v cele nalezen mrtvý. Údajně spáchal sebevraždu, ale spíš mu někdo pomohl. Honzovi s Daliborem je jasné, že v tom má prsty Záviš. Znamená to, že mají mezi sebou někoho, kdo pracuje pro druhou stranu?

Sledujte 237. díl seriálu Cesty domů ve středu 22. ledna ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.