Seriály a filmy

10. února 2014 09:22

Markéta Zídková

Cesty domů: 242. díl - Rodinu neohrozím

U Simony boduje Juraj i Karel. Hynek zatlouká Valerii nevěru. Dalibor volí mezi Veronikou a Sváťou s Rozárkou. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Dalibor byl za Veronikou, která je na tom psychicky špatně – lže sama sobě. Veronika se pak nečekaně vrátí z Prahy do Hradiště. Pech se rozhodne odejít i s Rozárkou domů.

Hynek nejdřív popírá svou nevěru, nakonec se ale přizná. Nejprve Marianě, pak samotné Valerii.

Semerád zdatně hájí Závišova kumpána Palečka a Simona ho bude muset zprostit obžaloby. Semerád tvrdí, že ho k tomu Záviš donutil. Později se ukáže, že ho chce i zkorumpovat. Semerád se rozhodne postavit tlaku čelem a honorář od Záviše věnuje kojeneckému ústavu. Tím u Simony získá body.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Jaryn přivede Mladého a Simonu do Pechova bytu, kde se skrývá Klára. Ta zjistila, kdo od policie donáší.

Jaryn nechce připustit, aby měla Klára ze Záviše strach. Vezme ji za ním a pohrozí mu. Záviš se však Jaryna nebojí, ví, že Klára je neteř Mladého. To proto ji nechá na pokoji.

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.