Seriály a filmy

18. února 2014 11:13

Markéta Zídková

Cesty domů: 245. díl - Oheň

Simona řeší s Karlem Mladým nájemní smlouvu. Veronika vyhrožuje Daliborovi soudem. Honza zakáže Jarynovi pracovat s Klárou. Sledujte 245. díl seriálu Cesty domů ve středu 19. února ve 20.15 na Primě.

Hynek pomůže učitelce baletu Alžbětě, když si během tance zlomí kotník. Vidí je Valerie i Veronika. Alžběta by s Hynkem ráda navázala vztah, on se ale ubrání a všechno skončí dřív, než pořádně začalo.

Na policii řeší případ ukradených aut, které někdo zřejmě pro zábavu zapaluje. Vyšetřování by měl velet Dalibor, ale toho zrovna odvolají pryč kvůli maléru se synem. Případu se proto chopí Jaryn s Klárou.

Michal se Sváťou a s Rozárkou uvízli na odstaveném kolotoči, který si sami pustili. Musela to přijet řešit policie. Veronika zuří a vyhrožuje Daliborovi soudním zákazem styku se synem. Dalibor vynadá Sváťovi a Veronika zase Michalovi. Ten je z mámy nešťastný, raději by trávil čas s tátou a se Sváťou.

Jaryn se dostane na stopu mladíkům, kteří zapalují ukradená auta, a na vlastní pěst je sleduje až do opuštěné tovární haly. Když chce pak zabránit dalšímu incidentu, mladíci ho zmlátí a auto zapálí. Klára, která ho hledá, nedokáže vběhnout do ohně a vytáhnout ho.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Simona řeší s Mladým nájemní smlouvu na Valeriin dům. Mladý se během toho dozví o Jarynově nehodě. Simona málem zkolabuje. Nakonec se naštěstí ukáže, že Klára zavolala kapitána Maška, který Jaryna z plamenů včas vytáhl. Honza vynadá Jarynovi i Kláře a zakáže jim dělat spolu. Jaryn je na Kláru naštvaný.

Veronika, která se vloudí ke Kenigrovým pod záminkou, že musí se Semerádem probrat blížící se soud, postaví Hynka před hotovou věc: buď za ní přijde a stanou se opět milenci, nebo řekne Valerii všechno o něm a o Alžbětě. Netuší ale, že Valerie její vydírání vyslechla.

Projděte si fotky:

Sledujte 245. díl seriálu Cesty domů ve středu 19. února ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.