Seriály a filmy

7. března 2014 13:37

Markéta Zídková

Cesty domů: 250. díl - Udání

Juraj neskousne Simonin románek s Karlem. Dalibor vyzradí Veronice policejní tajemství. Kamil znovu přelstí Honzu s Jarynem. Sledujte 250. díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Semerád přijde za Mladým a důrazně ho varuje, aby nechal Simonu na pokoji. Mladý to odmítá a oba muži se nakonec poperou.

Rvačka se neutají u Kenigrů, a Simonina nevěra tak vyjde najevo u celé rodiny. Semerád Simonin románek s Mladým nedokáže skousnout a je rozhodnutý vztah ukončit a odejít z domu.

Na policii se dostaví barman Podlešák a chce udat svého šéfa Záviše. Dalibor s Honzou jsou zpočátku nedůvěřiví, ale když se ukáže, že Podlešák má k udání dobrou motivaci – lásku k prostitutce, kterou Záviš drží ve svém podniku - uvěří mu.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Připravuje se velká policejní akce na Závišovo dopadení. Záviš se ale díky Veronice o akci dozví a plány policie na poslední chvíli překazí. Navíc se lstí zmocní i chráněného svědka Podlešáka...

Veronika víc a víc podléhá podmanivému Závišovi a přes Michalův nesouhlas s ním jde na romantické večerní rande. Od vztahu se zločincem ji nedokáže odradit ani Dalibor, který Veronice řekne, že Záviš je vrah. Záviš rozpolcenou Veroniku nakonec přesvědčí o své nevinně a začínají spolu vztah.

Podívejte se na fotky:

Sledujte 250. díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.