Seriály a filmy

20. března 2014 10:33

Markéta Zídková

Cesty domů: 253. díl – Představení

Když Simona vidí, jak švagrová Saša na Mladém visí, chce ustoupit, nebude se mezi ně plést. Saša ale mluví o tom, že se vrátí zpátky do Prahy. Záviš oslaví své propuštění první společně strávenou nocí s Veronikou. Čím dalším ji ještě překvapí? Sledujte 253. díl Cest domů ve středu ve 20:15 na Primě.

Simonu existence Saši zaskočila, nemůže si pomoct a žárlí. Když vidí, jak Saša na Karlovi Mladém visí a co všechno on pro ni znamená, chce ustoupit.

Saša ale není hloupá a moc dobře ví, že Mladý Simonu miluje tak, jak by ji nikdy nemiloval. Rozhodne se, že se vrátí zpátky do Prahy. Opravdu to udělá?

Záviš je propuštěný a míří k Veronice a své propuštění s ní oslaví první společně strávenou nocí.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Udělalo na něj dojem, že kvůli němu lhala, ale nechce, aby mu příště pomáhala. Naopak chce, aby o něm věděla všechno. I to, co by se jí nelíbilo. Veronika si ale netroufá dozvědět se pravdu. Přesto později vidí víc, než původně chtěla. Jak Veronika zareaguje?

Hynek se v manželství začíná trošku nudit. Chce si s Valerií vyrazit někam ven, ale Valerie je unavená, tak jde sám.

V baru se potká s Jarynem a Klárou. Jaryn zapíjí vztek. Záviš jim zase proklouzl mezi prsty a navíc koupil jejich oblíbenou hospodu U Bety. Co Hynek udělá?

Sledujte 253. díl Cest domů ve středu ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.