Seriály a filmy

21. března 2014 16:21

Markéta Zídková

Cesty domů: 254. díl - Věřím ti

Dalibor se smíří s Veronikou. Klára Svádí Hynka. Sváťa skrývá Rozárku před Emou. Sledujte 254. díl Cest domů v pondělí večer na Primě.

Ema si nečekaně přijede pro Rozárku, chce s ní hned odjet do Berlína, kde žije, neboť v Hradišti jí hrozí nebezpečí od Záviše a policie.

Sváťa Pech jí ale Rozárku nechce dát, vymlouvá se, že je Rozárka nemocná a nakonec ji nechá hospitalizovat na pediatrii, jen aby se Emě ztratil z dohledu.

Ema je v pasti, bez dítěte. Alespoň se setkala se Semerádem, sblížili se opět trochu víc. Semerád však dceru přesvědčuje, aby se šla udat.

Michal má po rehabilitaci první závod a při té příležitosti se setkají Dalibor s Veronikou. Dalibor jako první nabídne smír, Veronika ho přijme, navzdory Závišovi.

Hynkovi zavolá Alžběta, kolabuje po požití drog a od Hynka chce pomoc. Hynek ji odveze do nemocnice a Alice všechno řekne Valerii.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Valerie neví, jestli může Hynkovi věřit, že je čistý a s Alžbětou nic nemá. Hynek to chce mermomocí dokázat a Valerie se nakonec spokojí s tím, že mu bude věřit.

Jaryn vyzná Kláře svou lásku. Klára se však ukáže v jiném světle – není to hodná holka. Hynek ji totiž náhodou vidí ve společnosti jistého individua. Klára svádí Hynka, chce ho tím „uplatit“, aby o jejím rande před Jarynem mlčel.

Sledujte další díl Cest domů v pondělí večer ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.