Seriály a filmy

25. března 2014 18:31

Markéta Zídková

Cesty domů: 255. díl - Útěk do Berlína

Simona přiměje Sváťu s Rozárkou k návratu domů. Klára zachrání Hynka. Juraj pomáhá Emě zmizet.

Sváťa se s Rozárkou schovává v nemocnici, předstírá, že je nemocná, aby ji nemusel dát Emě. Simona ho tu najde, a přesvědčí ho, aby šel s Rozárkou domů.

V noci dva maskovaní lupiči přepadli Závišovu benzínku. Policie zjistí, že ve městě je Ema Semerádová, podezření padá i na ni.

Ema hledala Sváťu u Veroniky a potkala se tam se Závišem. Má strach, že po ní půjde. Simona jí řekne, že se Sváťa s Rozárkou našel. Ema chce, aby jí malou přinesl na zastávku. Musí rychle odjet do Berlína.

Dalibor uhodí na Sváťu, že zatajil přítomnost Emy. Sváťa se bál, že by ji Dalibor zatknul. Také nechce přijít o Rozárku.

Klára vyluští z kamerového záznamu espézetku auta lupičů, patří známé firmě – Valihrachovi. Hynek s ní chce jít do akce. Tam se shodou okolností stane na chvilku Valihrachovým rukojmím, ale Klára ho osvobodí a Valihracha postřelí.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Dalibor přesvědčí Sváťu, aby zavolal Emě, že jí Rozárku předá ve vile Kenigrů. Policie si tam na ni počká. Sváťa souhlasí, ale Ema do vily nepřijde. Mladý zuří a rozjede pátrání. Dalibor mu prozradí, že Ema prchá do Německa.

Sváťa předá Rozárku Emě a Semerád ji veze na autobus.

Naštvaný Dalibor přijde domů, ale Sváťa ho svou bezprostředností a steskem po Rozárce úplně odzbrojí.

Veronika má strach, aby Záviš Emě něco neprovedl. Dalibor ji uklidňuje. Ale pak přijde zpráva, že Emu s Rozárkou policie chytila.

Ema je zadržená, Semerád jí dělá právního zástupce. Rozárku si bere domů Dalibor. Mladý nabízí Emě možnost vyváznutí s podmínkou za to, když bude svědčit proti Závišovi. Ema váhá.

Hynek má nového kolegu, Pavla Pacnera. Valerie kdysi léčila jeho ženu a chtěla se starat o její dceru. Je mezi nimi nevraživost, ale pak se vše vysvětlí a začnou si být sympatičtí.

Projděte si fotky:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.