Seriály a filmy

15. dubna 2014 10:07

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 260. díl - Strach je taky motivace

Veronika dostane ultimátum od Kamila. Jaryn s Pacnerem vědí o Hynkově nevěře. Sváťa nabádá Dalibora k opatrnosti.

Hynek s Klárou si konečně užívají se vším všudy v hotelovém pokoji. Co ale netuší, je, že ve stejném hotelu právě probíhá policejní akce a Jaryn, Dalibor a Honza zde zatknou Vacka a Záviše.

Valerie se zlobí na Fandu, protože ze školy přišla stížnost, že brutálně zmlátil jiného kluka. Žádá po něm vysvětlení, ale Fanda zarytě mlčí.

Mariana přichází domů s dopisem totálně vykolejená: Oskar požádal o rozvod, aniž by ji o tom před tím řekl.

Zatímco Vacek je hledaný pro vraždu, na Záviše policie nic nemá. Vědí, že ho budou muset pustit, ale Dalibor si u Mladého prosadí, že můžou Záviše pořádně zmáčknout a držet ho ve vazbě, jak dlouho to půjde. Záviš je pěkně namíchnutý. Když Záviše konečně pustí, ten dá před Veronikou průchod svému vzteku a slibuje jí, že se Daliborovi pomstí, že jemu nebo Sváťovi pořádně ublíží. Veronika má o ně strach. Záviš jí nabídne, že jediný způsob, jak je může zachránit, je, když dá Daliborovi do mobilu štěnici.

Hynek se vrací domů. Jaryn i Pacner vědí, že byl v hotelu. Vyčítají mu, že podvádí Valerii, ani jeden z nich však netuší s kým.

Veronika se vnutí k Daliborovi a Sváťovi na večeři. V nestřeženém okamžiku se pokusí dát Daliborovi do mobilu štěnici, ale nepodaří se jí to. Závišovi se pak přizná, že to nedokázala. Je jí samotné ze sebe špatně, Dalibor by jí nikdy nic takového neprovedl. Ale Záviš s ní nemá soucit, očekává, že to příště zkusí zase a tentokrát už úspěšně.

Sdílejte článek