Seriály a filmy

23. dubna 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 263. díl - Rozárka je tvoje

Valerie žádá za mlčení Klářin odjezd. Dalibor s Jarynem jsou Kamilovi k smíchu. Emě jde o život.

Valerie nebyla celou noc doma a nikdo neví, kde je. Rodina je z toho v šoku. Hynek to vysvětluje tím, že se včera trochu víc pohádali. Jaryn si myslí, že by za tím mohl být Záviš, který by se jí mohl chtít zbavit jako nepohodlného svědka.

Jaryn přesvědčí Dalibora, aby zašli za Závišem domů. Ten se jim však vysměje a prozradí, že Valerie přistihla Hynka v posteli s jinou ženou. Neřekne však s kým.

Jarynovi se udělá zle a přemluví Kláru, aby ho odvezla domů. Klára se ve vile setká s Valerií. Ta jí řekne, že o ní nikomu neřekne, ale musí se do týdne v tichosti rozejít s Jarynem a zmizet z Hradiště. Hynkovi Valerie řekne, že s ním o jeho nevěře nechce mluvit, ale že za určitých podmínek se pokusí s ním dál být.

Valerie veze Jaryna na vyšetření do nemocnice. Zanítilo se mu tetování a ukáže se, že musí být hospitalizován. Klára se vnutí k němu na pokoj.

Pechovi se Semerádem se nezdají některé indicie kolem Emina pobytu u moře. Mimo jiné se jim vracejí zpátky poštovní zásilky. Jdou za Závišem, aby jim řekl pravdu. Ten je vyhodí, ale Semerád pochopí, že jim o místě Emina pobytu lže. Záviš cítí, že historka s Eminým pobytem u moře úplně nezabrala, a řekne Emě, že s ní bude muset skoncovat..Ema s Rozárkou se pokusí utéct z lesní chaty, kde jsou vězněny, ale Záviš jim v tom zabrání.

Semerád s Pechem a Michalem přesvědčí Dalibora o svých pochybnostech kolem Emy a ten souhlasí se zapojením policie, aby Emu vypátrala. Záviš chce mezitím Emu s Rozárkou zabít.

Sdílejte článek