Seriály a filmy

7. května 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 267. díl - Bomba

Simona podpoří Juraje. Valerie se vyhýbá Hynkovi. Sváťa si vezme Emu.

U Mladého se pořádá oslava Klářina těhotenství. Účastní se i Valerie. Klára všechny brzdí, chtěla by to ještě držet v tajnosti. Co když dítě nebude v pořádku a ona bude muset na potrat?

Jaryn dostal zprávu od informátora ohledně únosu Vlčkové. Aby se vyhnul prozrazení, rozhodne se s Mladého svolením dál pátrat na vlastní pěst. Dozví se, že Vlčková je vážně nemocná a potřebuje léky na recept, který pro něj informátor padělal. Muže, který léky vyzvedne, Jaryn pozná, je to Patrik.

Valerie se s Hynkem domlouvá na střídání v péči o děti. Hynkovi se to nelíbí, chtěl jít zrovna dneska večer do práce, Valerie však nehodlá ustoupit. Hynek ale stejně odejde a nechá děti na krku Pacnerovi. Místo do práce jde zase do hotelu na schůzku s Klárou.

Jaryn najde Vlčkovou v bídném stavu a vezme ji nemocnice na vyšetření. Patrik má dostat status chráněného obviněného, Jaryn je za hrdinu. Kláry se ale dotklo, že ji k akci nepřibral a ani ji o ní nijak neinformoval.

Jaryn pak Patrika drží na tajném místě a dá mu na výběr – buď bude spolupracovat s policí, nebo ho nechá na pospas Závišovi.

Záviš má zatím strach, že Ema bude před soudem mluvit. Ptá se Veroniky, jak se dostane na JIP.

Pacner jde do nemocnice vyslechnout Vlčkovou. Jaryn mu ale oznámí, že někdo nahlásil ve špitále bombu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.