Seriály a filmy

10. září 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 285. díl - Záchranář

Adam požádá Lucii o ruku. Rudolf na záchrance předvede vynikající práci. Simonu s Jurajem rozhodí večeře se Salákovými

Mikuláš pozve Adama na pivo. U Bety mu představí svou novou přítelkyni Emu. Adam pak zachrání Mikuláše i Emu ze spárů násilníka a vyděrače Kačera.

Adam požádá Lucii o ruku. Lucie je pořádně zaskočená, nakonec ale poněkud rozpačitě se sňatkem souhlasí.

Emu se pokusí Kačer ještě jednou kvůli Závišovým diamantům vydírat, Ema je stále v nebezpečí.

Blanka Rudolfa zrazuje od nástupu na první směnu k záchrance. Myslí si, že na tom Rudolf není fyzicky dobře. První výjezd s Lucií ale dopadne pro Rudolfa víc než skvěle.

Simona pozve Salákovy na večeři. Salák se projeví jako arogantní sebestředný chlap. Po odchodu Salákových Simona s Jurajem váhají, zda Salák svou ženu týrá. Juraj si myslí, že Saláková je alkoholička, násilí za tím nevidí. Simona má naopak o Salákovou obavy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2026

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.