Seriály a filmy

24. září 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 289. díl - Zmizelá žena

Cesty domů III (289) - rekapitulace

Adam žádá Hynka, aby skončil s Lucií. Simona a Juraj hledají důkazy proti Salákovi. Mikulášovi vyjde realitní obchod.

Lucie jede na výjezd k Salákům. Salák tvrdí, že manželka, která je volala, tu není, a neví, kam šla. Nechce je pustit dál, ale nakonec ustoupí. Lucie přivolá policii, Dalibor s Jarynem Saláka vyslýchají. Druhý den Saláka navštíví Simona se Semerádem. Ten je hrubě odbyde, nic nového se nedozvědí.

Salák pak přijde na policii, aby požádal o vyhlášení pátrání. Jaryn s Daliborem mu pustí záznam telefonátu na záchranku, jeho žena tam prosí o pomoc a říká, že je vážně zraněná. Salák tvrdí, že on ještě nebyl doma, když volala.

Salák přijde ke Kenigrům, omlouvá se, že na ně ráno tak vyletěl, a přinese jim ragú ze srny. Svěří se Semerádovi, že je rád, že mu věří; ničí ho, jak po něm policie jde. Simona ale pytel s věcmi schová.

Hynek je na kontrole u Adama, občas už píše líp, a přičítá to pozitivním impulzům. Adam to bere jako narážku na Hynkovy schůzky s Lucií a trvá na tom, aby ji Hynek nechal být.

Hynek se definitivně rozhodne poslat Hynečka do kojeneckého ústavu.

Mikulášovi vyšel realitní obchod a koupí Lucii auto. Jenže ona nemá moc radost, Salák ji pořád dusí za smrt Alžběty. Ale Mikuláš ji nakonec nadchne a jedou se autem svézt.

Sdílejte článek