Seriály a filmy

19. listopadu 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 305. díl - Druhá operace

Cesty domů III (305) - rekapitulace

Cesty domů: 305. díl - Druhá operace

Mikuláš chce, aby ho operovala Alice. Ta si k sobě vezme Rudolfa. Miky ví, že Rudolf nebude lhát. Tuší, že Blanka udělala chybu. Rudolf odmítá, snaží se Blanku chránit. Nakonec ho ale Blanka na sál pošle. Ukáže se, že skutečně udělala chybu.

Rudolf se snaží přimět Saláka, aby řekl pravdu o svém pití, aby se přiznal. Salák mu to v emocionálním rozhovoru slíbí, nakonec to ale neudělá.

Emě se ozve Záviš. Nelíbí se mu, že si Ema nevzala od Ester peníze na byt. Chce, aby na Ester byla hodnější. Jaryn se to dozví ve chvíli, kdy vyšetřuje vraždu, do které je Záviš zapletený, a Ester vyhodí. Je zřejmé, že Záviš bude pro Emu a pro Jaryna problém.

Hynek pozve na návštěvu Adama, aby se podíval na Simonu. Ta to prokoukne, večeři si ale užijí. Druhý den pak Simona sama Adama vyhledá a požádá ho o vyšetření.

Hynek se rozhodl, že když Štrbovi Hynka odloží, vezme si ho. Ukáže se ale, že Štrba sehnal práci, začíná se mu dařit. Malého bude mít u sebe. O tom, že by se ho vzdali, nepadne ani slovo. Pro Hynka je to zklamání, i když to nepřizná.

Sdílejte článek